"M jak miłość" odcinek 1405. Próba samobójcza Arutra! Zabije się po rozwodzie z Izą? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 1405. odcinku "M jak miłość" sąd w końcu orzeknie rozwód Izy i Artura. Przybity swoją klęską Skalski odważy się na desperacki krok. Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1405. w poniedziałek, 10.12.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Artur (Tomasz Ciachorowski) trafił do więzienia, gdzie odsiaduje karę za przemyt alkoholu i oszustwa podatkowe. W dalszym ciągu nie zamierza jednak dać spokoju swojej żonie Izie (Adriana Kalska) i Marcinowi (Mikołaj Roznerski). W 1405. odcinku serialu "M jak miłość" zakończy się rozprawa rozwodowa Artura i Izy, która przynajmniej formalnie uwolni się w końcu od swojego prześladowcy. Skalski poleci jednak swojemu prawnikowi by skontaktował się z jego byłą już żoną:

W życiu zdarzają się różne sytuacje, a pan Skalski jest bardzo zamożnym i bardzo wpływowym człowiekiem. Prosił, żebym pani przekazał, że zawsze i w każdej kwestii jest do pani dyspozycji. - przekaże adwokat Artura

Marcin i Jakub pobiją się o Izę! Który wygra? [STRZESZCZENIE ODCINKA]Zobacz więcej

W tym samym odcinku serialu "M jak miłość" Jakub (Krzysztof Kwiatkowski) dowie się, że Skalski próbował się zabić! Próba ta zakończy się jednak niepowodzeniem, a ranny Artur trafi do szpitala. Czy próba samobójcza będzie aktem rozpaczy? Czy też może ma tylko ułatwić mu ucieczkę z więzienia? Aby się tego dowiedzieć, śledźcie koniecznie nowe odcinki serialu "M jak miłość" w TVP2!

Jan Wieczorkowski odchodzi z serialu! Agnieszka wsadzi ukochanego za kratki? [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×