"M jak miłość" odcinek 1406. Agnieszka definitywnie zerwie z Jackiem! Co się stanie? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 1406. odcinku "M jak miłość" Agnieszka wyzna Asi, że rozstała się z Jackiem! Z tej nowiny ucieszy się tylko Michał... Sprawdź co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1406. we wtorek, 11.12.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Agnieszka (Magdalena Walach) nigdy nie miała szczęścia w miłości. Najpierw rozstawała się i schodziła z Tomkiem (Andrzej Młynarczyk), a owocem ich miłości była córeczka Helenka. Po śmierci byłego ukochanego, pani prokurator związała się z Jackiem (Jan Wieczorkowski). Ostatnio para miała kryzys, ale niestety wygląda na to, że nie udało im się go zażegnać.

Jan Wieczorkowski odchodzi z serialu! Agnieszka wsadzi ukochanego za kratki? [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

W 1406. odcinku "M jak miłość" Agnieszka pojawi się na Wietrznej i zdradzi Asi (Barbara Kurdej-Szatan), że w końcu rozstała się z Jackiem. - Mam wrażenie, że już od jakiegoś czasu… tak po prostu trwaliśmy w tym związku… i to się już tylko toczyło siłą bezwładności. - wytłumaczy przyjaciółce. Olszewska przyzna też, że prawdopodobnie nigdy nie kochała byłego chłopaka.

- Ale naprawdę nie było sensu tego dłużej ciągnąć…
- To znaczy, że Jacka po prostu nie kochałaś.
- A tak długo… udawało mi się oszukiwać i siebie, i jego… Może bardziej siebie… Czasem myślę, że w tym wszystkim jest jakaś potworna ironia. Chodzi o całą naszą czwórkę. Być może… po śmierci Tomka próbowałam zapełnić pustkę… po nim.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Wkrótce, nowina dotrze także do Michała (Paweł Deląg), który wcale się nie zasmuci. Od razu zobaczy dla siebie szansę, by zająć miejsce Jacka u boku Agnieszki! Czy rzeczywiście mu się uda?

Michał podstępem zwabi Agnieszkę do domu! Szykuje się romans? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×