"M jak miłość" odcinek 1406. Ania powie Izie, że jest w ciąży! Marcin będzie miał trzecie dziecko? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 1406. odcinku serialu "M jak miłość" Ania użyje wszelkich środków, by zatrzymać przy sobie Marcina! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1406. we wtorek, 11.12.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Ania (Maria Pawłowska) jest w stanie zrobić wszystko by pozbyć się Izy (Adriana Kalska) i zatrzymać przy sobie Marcina (Mikołaj Roznerski). Nie zamierza się cofnąć przed oszustwem, jeśli ma to jej pomóc w osiągnięciu celu. W 1406. odcinku serialu "M jak miłość" będzie wstanie wcisnąć Izie każde kłamstwo byle by tylko ocalić swój związek.

Ania podstępem spróbuje pozbyć się Izy! Co wymyśliła? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Wpierw powie Izie, że planują z Marcinem ślub. Od razu zauważy, że jej plan zaczyna działać. W trakcie kolejnego spotkania posunie się jeszcze dalej. Gdy ponownie spotka Izę, okłamie ją po raz kolejny, licząc na to, że w ten sposób ostatecznie usunie ją z życia Marcina:

Słuchaj, w tym całym zamieszaniu zapomniałam ci powiedzieć. Jestem w ciąży, z Marcinem. Uznałam, że powinnaś wiedzieć...

Po tych słowach Iza zupełnie się załamie. Wyzna Marcinowi, że popełnili wielki błąd spędzając razem noc i wmówi mu, że chce wyjechać z Jakubem (Krzysztof Kwiatkowski). Wydaje się, że plan Ani powiódł się w stu procentach! Aby dowiedzieć się jaka przyszłość czeka bohaterów serialu "M jak miłość", oglądajcie koniecznie nowe odcinki w TVP2!

Iza po seksie z Marcinem pójdzie do łożka z Jakubem?! Chodakowski zrobi jej scenę zazdrości! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Beata (gość)

  Powinien być z Izą.

  10.12.2018 23:33
 • Anka jest mądra i wie co robi (gość)

  Dla mnie Anka powinna być z Marcinem on sam nie wie czego chce i to dziecko by się im przydało. Marcin powinien zrozumieć że to Iza mu nie uwierzyła a Ania pomagała Marcinowi i starała się zrozumieć tą trudną sytuację. Ona go bardzo kocha tak jak i Iza tylko że Iza już miała wiele szans a Ania tak naprawdę ani jednej bo cały czas jest na drugim planie.

  10.12.2018 23:10
 • fanka M jak milosc (gość)

  Bardzo dobrze nie. Powinna.klamac ale . iza teZ niech. Da. Sobie. Spokoj miala swoja szanse

  10.12.2018 02:50
 • Sara (gość)

  Ania podła dziewczyna wpycha się tam

  09.12.2018 22:01
 • No nieźle mu się powodzi. Troje dzieci każde z inną. (gość)

  Ja tam nie lubię Anki wszędzie wtyka nos a Marcin powinien być z Izą.

  09.12.2018 19:26
 • No nieźle mu się powodzi. Troje dzieci każde z inną. (gość)

  Ja tam nie lubię Anki wszędzie wtyka nos a Marcin powinien być z Izą.

  09.12.2018 19:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×