"M jak miłość" odcinek 1406. Artur nie przestanie nękać Izy! Pozna jej nowy adres [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 1406. odcinku serialu "M jak miłość" Artur znajdzie nowy sposób na nękanie swojej byłej partnerki. Wykorzysta swojego prawnika. Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1406. we wtorek, 11.12.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź [program tv](https://www.telemagazyn.pl/

Gdy Artur (Tomasz Ciachorowski) trafił do więzienia, wydawało się, że Iza (Adriana Kalska) w końcu znajdzie w życiu trochę spokoju. Niestety, Skalski nawet zza krat nie zamierza jej odpuścić. Niestety dzięki bogatej rodzinie udało mu się wynająć tajemniczego prawnika, który za pieniądze zrobi dosłownie wszystko, aby tylko wygrać wolność klienta.

Ania powie Izie, że jest w ciąży! Marcin będzie miał trzecie dziecko? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 1406. odcinku serialu "M jak miłość" Artur spotka się ze swoim prawnikiem. Zaczną wspólnie obmyślać plan, który pozwoli wyciągnąć Skalskiego z więzienia. Ostatecznie postawią na niepoczytalność. Adwokat Artura przekaże mu także informacje na temat nowego adresu Lewińskiej:

Mam dla pana jeszcze jedną wiadomość. Chodzi o mieszkanie, które kupiła pana była żona. Pani Iza przeprowadza się do bloku pana Marcina Chodakowskiego. Będzie mieszkała dwa piętra nad nim.

Iza po seksie z Marcinem pójdzie do łożka z Jakubem?! Chodakowski zrobi jej scenę zazdrości! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Artur uzna, że nie może zostawić tego bez odpowiedzi. Każe prawnikowi przygotować Izie "powitanie w nowym domu". Jeszcze tego samego dnia Iza usłyszy dzwonek do drzwi. Gdy je otworzy na wycieraczce będzie leżała biała róża. Lewińska będzie przerażona! Czy Artur ją dopadnie? Aby poznać odpowiedź na to pytanie, śledźcie koniecznie nowe odcinki serialu "M jak miłość" w TVP2!

Iza po seksie z Marcinem pójdzie do łożka z Jakubem?! Chodakowski zrobi jej scenę zazdrości! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×