"M jak miłość" odcinek 1406. Jan Wieczorkowski odchodzi z serialu! Agnieszka wsadzi ukochanego za kratki? [CO SIĘ WYDARZY?]

To koniec przygody Jana Wieczorkowskiego z serialem "M jak miłość". Jego bohater - Jacek już wkrótce zniknie z produkcji TVP. Jak zakończy się wątek w serialu? Czy Agnieszka odkryje jego nielegalne interesy i wsadzi ukochanego za kratki?

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1406. we wtorek, 11.12.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Jan Wieczorkowski dołączył do obsady "M jak miłość" w 2016 roku. Początkowo serialowy Jacek miał wiele wspólnego z Asią (Barbara Kurdej-Szatan) i Tomkiem (Andrzej Młynarczyk). Jako najlepszy przyjaciel policjanta z czasów liceum, Mrozowski był świadkiem na ślubie pary, próbował też uwieść ukochaną przyjaciela. Kiedy Tomek zmarł, to to właśnie Jacek opiekował się Asią i jej dziećmi. Zaiskrzyło też wtedy między nim a Agnieszką (Magdalena Walach).

Michał napada na Eryka! Czy muzyk zniknie z życia Chodakowskich? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Ich związek wystawiany był w serialu na kilka prób. Jacek dzieli bowiem swoje życie między Polskę a Francję, prowadzi też nielegalne interesy. Jak zakończy się wątek Jana Wieczorkowskiego w serialu "M jak miłość"? Czy Agnieszka odkryje jego nielegalne interesy i wsadzi ukochanego za kratki?

Serialowy Jacek wyjedzie najpewniej za granicę, bo w 1406. odcinku Agnieszka poinformuję Joasię, że jej związek z Jackiem Mrozowskim to już przeszłość.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×