"M jak miłość" odcinek 1406. Michał napada na Eryka! Czy muzyk zniknie z życia Chodakowskich? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Zosia nadal nie może zapomnieć o Eryku, co bardzo martwi Joannę. Kobieta zwierza się ze swoich kłopotów sąsiadowi, który postanawia dość brutalnie przemówić do muzyka! Sprawdź co wydarzy się w 1406. odcinku "M jak miłość"!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1406. we wtorek, 11.12.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Zosia (Julia Wróblewska) nadal nie może zapomnieć o swoim kochanku, Eryku (Rafał Szatan). Mimo że dziewczyna wie, że mężczyzna ma rodzinę, to nie chce odpuścić. Joanna (Barbara Kurdej-Szatan) bardzo martwi się o przybraną córkę.

Asia wpadnie w szał i zrobi Erykowi awanturę na wieść o jego romansie z Zosią! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 1406. odcinku, nastolatka dowie się, że muzyk jedzie z żoną i dziećmi na wakacje nad morze. Jedzie do niego i błaga go, by znowu byli razem. - Eryk, mi nie przeszkadza to, że masz żonę. Ja i tak cię kocham. Eryk jednak nie będzie czuły na jej słowa i kolejny raz odrzuca Zosię. Kiedy Wojtek (Feliks Matecki) widzi przygnębienie siostry, postanawia zemścić się na muzyku i uszkadza mu samochód. Jednak dzięki monitoringowi Eryk szybko odkrywa prawdę i zjawia się na Wietrznej, by żądać naprawy szkód. Załamana Joanna zwierza się Michałowi (Paweł Deląg) ze swojego kłopotu.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Pisarz załatwia lakierowanie samochodu i odwozi go do właściciela. Wtedy dość brutalnie ostrzega Eryka, że ma zniknąć z życia Chodakowskich. Inaczej będzie miał z nim do czynienia! Czy Eryk wystraszy się gróźb? Czy Zosia wyleczy się w końcu z tej nieszczęśliwej miłości? Śledź losy bohaterów w nowych odcinkach "M jak miłość"!

Zosia nie da Erykowi spokoju! Co zrobi Joasia? [CO SIĘ WYDARZY+WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×