"M jak miłość" odcinek 1407. Anka miała romans z Andrzejem! Chce do niego wrócić? Co na to Magda? [CO SIĘ WYDARZY+WIDEO]

Powrót Weroniki Rosati do "M jak miłość"! Anka pojawi się w 1407. odcinku i pozostanie w życiu bohaterów serialu na dłużej. Co robiła, gdy nie było jej w Polsce? Jakie ma plany? Zapytaliśmy o to wcielającą się w nią Weronikę Rosati!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1407. w poniedziałek, 17.12.2018 o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Anka (Weronika Rosati) to przyjaciółka Kingi (Katarzyna Cichopek-Hakiel) z liceum. Oglądaliśmy ją w "M jak miłość" 13 lat temu, gdy jako młoda dziewczyna kochała się w Pawle (Rafał Mroczek) i próbowała walczyć o jego serce z Magdą (Anna Mucha). Później odpuściła i wyjechała na studia do Krakowa.

Weronika Rosati znów w serialu! Odnowi konflikt z Magdą? [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

W 1407. odcinku "M jak miłość" Anka znowu pojawi się w życiu Magdy, a konkretniej... Andrzeja (Krystian Wieczorek). Budzyński dostanie sms-a od Anki, która chce się z nim spotkać. Okaże się bowiem, że w przeszłości łączył ich gorący romans! Prawnik zdecyduje, aby nie mówić o tym Magdzie. Anka pojawi się natomiast na Deszczowej i przyzna, że w ostatnich latach przechodziła trudne chwile, ale wkrótce odbędzie się wystawa jej prac w Krakowie. Kinga postanowi zorganizować imprezę z okazji powrotu przyjaciółki!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Kiedy Magda dowie się o powrocie Anki, nie będzie zadowolona. - Nigdy jej nie lubiłam. Zawsze wchodziła mi w paradę - wskaże. Przyjedzie jednak na przyjęcie powitalne i w czasie rozmowy dowie się od Anki, że była kiedyś do szaleństwa zakochana w pewnym prawniku. Zostawił ją jednak dla innej. Mówiąc to, zobaczy Andrzeja wchodzącego do ogrodu na Deszczowej. Wtedy będzie dla niej jasne, że to Magda jest tą "inną". Jak to się dalej potoczy? Oglądajcie nowe odcinki i sprawdźcie, co o swoim powrocie do "M jak miłość" mówi Weronika Rosati!

Obsada składa życzenia swoim bohaterom z okazji 18. urodzin serialu! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×