"M jak miłość" odcinek 1407. Kalina będzie błagać Pawła, by wrócił do pracy! Jak zareaguje Zduński? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 1407. odcinku "M jak miłość" Kalina zorientuje się, że popełniła błąd zwalniając Pawła. Zacznie go błagać, żeby wrócił! A on zapyta ją, co do niego czuje... Sprawdź co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1407. w poniedziałek, 17.12.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W życiu Pawła (Rafał Mroczek) zawsze było dużo kobiet, ale ostatnio kręciły się koło niego aż trzy naraz! Oprócz swojej dziewczyny Julki (Joanna Kuberska), byłej już żony Katii (Joanna Jarmołowicz), zakochała się w nim też jego szefowa Kalina (Karolina Sawka). Niedawno, Zduński przez przypadek usłyszał rozmowę Kaliny z Katią, z której dowiedział się, że szefowa jest w nim nieszczęśliwie zakochana. Wystraszona Kalina, prędko i bez powodu, zwolniła go z pracy.

Ojciec Kingi zakocha się w prostytutce? Wpadną sobie w oko! [STRZESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 1407. odcinku "M jak miłość", Kalina zacznie żałować swojej decyzji. Dziewczyna spotka się z Pawłem i zacznie go błagać, by wrócił do pracy!
- Cała firma mi się sypie.(…) Wróć do mnie do pracy… Tak mi głupio, że cię zwolniłam... Byłam wtedy w strasznym stanie, nerwy mnie poniosły… Przepraszam!
- Faktycznie, to było bardzo niefajne.
- Nic mnie nie tłumaczy... Zachowałam się paskudnie i zrozumiem, jeśli mi odmówisz! Proszę, chociaż się zastanów…

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Zduński jednak nadal będzie urażony. Postanowi też zapytać byłą szefową, czy naprawdę jest w nim zakochana.
- Okay, przemyślę to… ale pod jednym warunkiem. Odpowiedz mi na jedno pytanie, szczerze. Czy wtedy, podczas rozmowy, Katia mówiła prawdę, czy… żartowała?
- Paweł, ale to nie ma żadnego znaczenia… Nigdy, przenigdy i w żaden sposób nie będę ci się narzucać… Mogę ci to obiecać!

Czy Paweł wróci do pracy? Z którą kobietą się zwiąże? Odpowiedzi na te pytania w nowych odcinkach "M jak miłość" już w Nowym Roku!

Barbara dostanie zaproszenie na randkę! Czy je przyjmie? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×