"M jak miłość" odcinek 1407. Ojciec Kingi zakocha się w prostytutce? Wpadną sobie w oko! [STRZESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 1407. odcinku serialu "M jak miłość" Filarski pozna prostytutkę Sandrę. Sprawdź, jak przebiegnie ich spotkanie!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1407. w poniedziałek, 17.12.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W 1407. odcinku serialu "M jak miłość" pod domem przy Deszczowej pojawi się Sandra (Anna Oberc), prostytutka, która poprosiła Piotrka o pomoc prawną. W progu powita ją Kinga (Katarzyna Cichopek-Hakiel), która będzie wyraźnie zdziwiona wizytą niezapowiedzianego gościa. Rozmowę przerwie im jednak Filarski (Andrzej Precigs), ojciec Kingi:

- Córeńko, kim jest ta zachwycająca młoda dama? - wyszepcze Kindze do ucha.

- Właśnie to samo pytanie chcę zadać swojemu mężowi! - odpowie wkurzona Zduńska, zostawiając ojca sam na sam z prostytutką.

Magda pójdzie na studia! Co na to Budzyński? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Sandra z zalotnym uśmiechem poprosi Zbigniewa o telefon, aby mogła zapisać mu "swoje numerki"! Wymianę kontaktów przerwie im jednak wściekły Piotrek, który zabierze Sandrę na stronę, aby wyjaśnić jej, że nie może nachodzić go w jego własnym domu!

Filarski będzie wyraźnie niepocieszony tym, że jego rozmowa z atrakcyjną dziewczyną została tak nagle przerwana. Czy między nim a Sandrą wywiąże się jakiś romans? Czy jak Zbigniew pozna jej profesję, to zmieni o niej zdanie? Aby się tego dowiedzieć, oglądajcie koniecznie najnowsze odcinki serialu "M jak miłość" w TVP2!

Zobacz galerię

Piotrek oskarżony o romans z prostytutką! Kto go szantażuje? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×