"M jak miłość" odcinek 1407. Piotrek oskarżony o romans z prostytutką! Kto go szantażuje? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 1407. odcinku "M jak miłość" Piotrek przejmie sprawę prostytutki Sandry. Pewna osoba dowie się o tym i każe mu zakończyć z nią wszelkie stosunki! Kto to będzie? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1407. w poniedziałek, 17.12.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Nowa postać w serialu sporo namiesza! Prostytutka Sandra (Anna Oberc), która została klientką w kancelarii Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) i Wernera (Andrzej Kopczyński), nie zniknie tak łatwo z życia prawników. Wkrótce postanowi skorzystać z pomocy Piotrka (Marcin Mroczek).

Budzyński pomoże prostytutce. Dostanie zapłatę w naturze? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 1407. odcinku "M jaki miłość" Sandra zjawi się nagle na Deszczowej i oznajmi Kindze (Katarzyna Cichopek-Hakiel), że ma pewien interes do jej męża. Piotrek od razu spróbuje się jej pozbyć, lecz ona ubłaga go, by zgodził się ją reprezentować. Przekona go, że to sprawa życia i śmierci i odda mu pendrive z nagraniem swoich klientów. Okaże się, że odkąd opowiedziała o nim swojemu alfonsowi, ciągle ma problemy. Zduński obejrzy cały materiał i skonsultuje się z Budzyńskim. Poinformuje go, że jacyś ludzie chcą kogoś skompromitować i szykują fałszywe materiały. Andrzej poradzi Piotrkowi, by poprowadził tę sprawę razem z Wernerem. Wkrótce, obaj prawnicy przekonają prostytutkę, by zgłosiła sprawę w prokuraturze. Na tym jednak kłopoty się nie skończą! Tuż po złożeniu zeznań, Sandra pojawi się na Deszczowej i powie, że ktoś splądrował jej mieszkanie...

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

U Zduńskich kobieta pozna Filarskiego (Andrzej Precigs), który będzie nią oczarowany, co szczerze przerazi Kingę. Gdy jednak teść Piotrka odkryje profesję Sandry, postanowi poważnie porozmawiać z zięciem. Ostrzeże go, że ma tydzień na zakończenie swoich stosunków z prostytutką. Jeśli tego nie zrobi, Kinga o wszystkim się dowie! Jak zareaguje Piotrek? Czy Sandra rzeczywiście będzie zagrożeniem dla związku Zduńskich? Aby się tego dowiedzieć, oglądajcie koniecznie kolejne odcinki serialu "M jak miłość" na antenie TVP2!

Anka miała romans z Andrzejem! Chce do niego wrócić? [CO SIĘ WYDARZY+WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • bohater z osp (gość)

    jo bym na niu nie wlozł

    03.12.2018 10:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×