"M jak miłość" odcinek 1407. Powrót Weroniki Rosati! Anka jest prostytutką?! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 1407. odcinku "M jak miłość" Ania zaskoczy wszystkich i zjawi się na Deszczowej. Kinga pomyśli, że dawna przyjaciółka jest... prostytutką! Dlaczego? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1407. w poniedziałek, 17.12.2018 o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

O tym, że Weronika Rosati po 13 latach wraca do "M jak miłość" wiadomo już od dawna. Teraz, dowiadujemy się coraz to nowych informacji na temat okoliczności powrotu jej bohaterki, Anny Waszkiewicz. Okaże się, że miała ona romans z Andrzejem (Krystian Wieczorek), co może zaszkodzić jego związkowi z Magdą (Anna Mucha).

Anka miała romans z Andrzejem! Chce do niego wrócić? [CO SIĘ WYDARZY+WIDEO]Zobacz więcej

Ania, po raz pierwszy od dawna, pojawi się w życiu Zduńskich w 1407. odcinku "M jak miłość". Jak informuje Świat seriali, postanowi zrobić im niespodziankę i pojawi się na Deszczowej. Zastanie tylko Kingę, która nie pozna jej od razu. W dodatku zajdzie wielkie nieporozumienie, bo Zduńska weźmie byłą przyjaciółkę za kolejną prostytutkę, która nęka jej męża (Marcin Mroczek)! Wszystko dlatego, że kilka chwil wcześniej, odwiedziła ją Sandra (Anna Oberc).
- Męża nie ma w domu. Proszę kontaktować się z nim w kancelarii i nie nachodzić nas w domu.
- O, czyżby nasz idealny Piotruś coś nabroił?

Po tych słowach, Kinga uzna, że coś jest nie tak. - Kim pani jest i czego pani chce? - zapyta ją stanowczo. - Boże, Kinia, nie załamuj mnie! Aż tak się zmieniłam? - zapyta ją Anka i zdejmie swoje ciemne okulary. Dopiero wtedy, Zduńska rozpozna w kobiecie swoją byłą przyjaciółkę i obie padną sobie w ramiona.

- Opowiadaj! Co cię tu przywiało? Wróciłaś na stałe? Powiedz, że tak!
- Nie, nie, Za tydzień mam wystawę swoich prac w Krakowie, a przy okazji chcę odwiedzić rodzinę, przyjaciół...

Anka wytłumaczy Kindze, że przechodziła w życiu ciężki okres. Musiała uporać się ze swoimi problemami i dlatego nie odzywała się tyle czasu. Zduńska postanowi wyprawić na Deszczowej imprezę, by świętować powrót przyjaciółki.

Co dla Zduńskich oznacza powrót Anki? Czy kobieta namiesza w ich życiu? Śledź losy bohaterów i oglądaj nowe odcinki "M jak miłość"!

Ojciec Kingi zakocha się w prostytutce? Wpadną sobie w oko! [STRZESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×