"M jak miłość" odcinek 1408. Aneta wysyła Agnieszce ostrzeżenie! Która zdobędzie serce Olka? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 1408. odcinku serialu "M jak miłość" Aneta postanowić wyjaśnić rywalce kilka kwestii! Sprawdź, jak przebiegnie ich rozmowa!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1408. w poniedziałek, 18.12.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Agnieszka (Ina Sobala) nie kryje się specjalnie z tym, że Olek (Maurycy Popiel) jej się podoba. Robi wszystko by go w sobie rozkochać. Aby osiągnąć swój cel, jest w stanie posunąć się nawet do oszustwa. Aneta (Ilona Janyst), obecna partnerka Olka, nie zamierza na to patrzeć z założonymi rękami.

Budzyński na schadzce z Anią?! Co ich łączy? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 1408. odcinku serialu "M jak miłość" Olek po raz kolejny pomoże Agnieszce w urządzaniu dobudówki. Aneta od razu zauważy, że dziewczyna coś knuje. Kryńska uzna, że nie ma na co czekać i od razu zaatakuje rywalkę uprzedzając ją, że nie pozwoli sobie odebrać Olka:

- Krótki komunikat: Olek to jest mój facet. Wiesz o tym, prawda?

- Masz jakiś akt własności? – spyta z przekąsem Aga.

- O! Jaka śmieszna. Tak się składa, że jeżeli chodzi o mojego faceta, tracę poczucie humoru... Taka już jestem. Więc lepiej dla ciebie, jak się będziesz trzymała od niego z daleka! – zdenerwuje się Aneta.

- Masz szczęście, że Olek mnie w ogóle nie interesuje... Ja, kiedy mi na czymś zależy, po prostu to sobie biorę. Sorry, taka już jestem! - odpowie jej z ironią Agnieszka

Kolejny pożar w Grabinie! Sad Mostowiaków spłonie? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Po tej rozmowie Kryńska "przypadkiem" zrzuci na ziemię szklankę z wodą. Cały bałagan będzie musiała posprzątać Agnieszka. Jedno jest pewne, wojna między dziewczynami prędko się nie skończy. Aby dowiedzieć się, która z nich zdobędzie serce Olka, oglądajcie koniecznie kolejne odcinki serialu "M jak miłość" w TVP2!

Olek i Agnieszka spędzą ze sobą namiętną noc! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×