"M jak miłość" odcinek 1408. Budzyński na schadzce z Anią?! Co ich łączy? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Powrót Anki do Warszawy sprawi wszystkim wiele kłopotów! Okaże się, że dawną przyjaciółkę Kingi, łączy coś z Andrzejem! Para spotka się potajemnie w restauracji... Sprawdź co wydarzy się w 1408. odcinku "M jak miłość"!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1408. w poniedziałek, 18.12.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Po tym jak Ania (Weronika Rosati) zrobiła wszystkim niespodziankę i wróciła do Warszawy, na początku sprawiła byłym znajomym wiele radości. Nikt jednak się nie spodziewał, że dawna przyjaciółka Kingi (Katarzyna Cichopek-Hakiel) spowoduje wiele kłopotów...

Powrót Weroniki Rosati! Anka jest prostytutką?! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 1407. odcinku "M jak miłość" Kinga urządzi przyjęcie powitalne dla Ani, na którym znajdą się: Magda (Anna Mucha), Piotrek (Marcin Mroczek), Paweł (Rafał Mroczek) i Julka (Joanna Kuberska). Kinga i Magda będą ciągle wypytywały dawną przyjaciółkę o jej życie osobiste, a ona wyzna im, że spotkała pewnego mężczyznę, który podbił jej serce.

- Dwa lata temu załatwiałam w Warszawie służbowe sprawy... Ktoś mi pomagał, zaiskrzyło. I tak, to było coś… No i… on kogoś poznał. Nic z tego nie wyszło. A ja do dzisiaj zastanawiam się, co by było, gdyby… Ale też bez przesady, dziewczyny, znacie mnie! Jestem realistką, zawsze byłam i nie wierzę w te wszystkie: coup de foudre, na zabój i do śmierci!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Wkrótce, na Deszczowej pojawi się Budzyński (Krystian Wieczorek) i to on okaże się tajemniczym mężczyzną Ani! Para oczywiście nie da tego po sobie poznać, a w odcinku później, czyli 1408., Andrzej w tajemnicy przed Magdą, poprosi Anię o spotkanie.

- Skąd wiedziałaś, że będę na Deszczowej?
- Nie wiedziałam. Nie miałam pojęcia, że tam cię spotkam. I że ty i Magda… jesteście parą. Powiedziałeś Magdzie, że my…
- Nie. I dlatego właśnie poprosiłem cię o to spotkanie. Nie chcę, żeby Magda się denerwowała… Bo nie ma czym. Rozumiesz?
- Tak, rozumiem…
- Cieszę się, że się zgadzamy!

Czy Ania dochowa wspólnej tajemnicy? Czy Budzyński znowu się z nią zwiąże? Odpowiedzi na te pytania w kolejnych odcinkach "M jak miłość" już w Nowym Roku!

Kalina będzie błagać Pawła, by wrócił do pracy! Jak zareaguje Zduński? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×