"M jak miłość" odcinek 1408. Magda pójdzie na studia! Co na to Budzyński? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 1408. odcinku serialu "M jak miłość" Magda poinformuje Andrzeja o kolejnej ważnej życiowej decyzji! Postanowi iść na studia! Sprawdź, jak zareaguje jej partner!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1408. we wtorek, 17.12.2018 o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) są razem szczęśliwi i mają bardzo poważne wspólne plany. Chcą mieć dziecko! W 1408. odcinku serialu "M jak miłość" dowiemy się jednak, że to nie jedyna ważna decyzja, jaką podjęła Magda.

Anka miała romans z Andrzejem! Chce do niego wrócić? [CO SIĘ WYDARZY+WIDEO]Zobacz więcej

Budzyński stwierdzi, że ostatnio mają dla siebie zdecydowanie za mało czasu. Sposób, w jaki jego partnerka zareaguje na jego słowa, bardzo go zaskoczy! Chodakowska poinformuje ukochanego, że wkrótce będzie pod tym względem jeszcze gorzej!

Zamierzam być pilną studentką pierwszego roku prawa i administracji. Co drugi weekend będę miała zajęcia. Jeśli to, oczywiście, nie będzie kolidowało z naszymi osobistymi planami. Jak skończę, to dopiero wam pokażę, jak się prowadzi kancelarię!

Budzyński pomoże prostytutce. Dostanie zapłatę w naturze? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Pomimo zaskoczenia, Andrzej będzie wspierał swoją ukochaną w nowym postanowieniu! Aby poznać dalsze losy bohaterów serialu "M jak miłość", śledźcie koniecznie kolejne odcinki na antenie TVP2!

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×