"M jak miłość" odcinek 1408. Olek spędzi namiętną noc z Agnieszką! Tym razem naprawdę! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Wygląda na to, że prawdą jest powiedzenie "co się odwlecze, to nie uciecze". Aga wyzna w końcu Olkowi, że do niczego między nimi nie doszło, ale szybko się to zmieni! Sprawdź co wydarzy się w 1408. odcinku "M jak miłość"!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1408. we wtorek, 18.12.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Aga (Ina Sobala) cały czas nie powiedziała Olkowi (Maurycy Popiel), że tej nocy gdy upił się w "Bistro na rogiem" i został w jej pokoju na zapleczu, do niczego między nimi nie doszło. W końcu zaczną ją dopadać wyrzuty sumienia, szczególnie, że lekarz cały czas będzie ją za to przepraszał.

Olek zdradzi Anetę? Spędzi noc z Agą! [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 1408. odcinku, córka Teresy (Joanna Sydor) zajmie się remontem swojego pokoju na zapleczu, a Chodakowski pomoże jej montować łóżko. Wtedy kelnerka postanowi mężczyźnie prawdę, po tym jak on znowu wróci do tematu.
- Daj już spokój...
- Nie chcę, żebyś źle o mnie myślała. Słowo, że nigdy wcześniej nie zdarzyło mi się coś takiego, żeby tak totalnie urwał mi się film. Naprawdę niczego nie pamiętam...
- Bo do niczego nie doszło.
- Jak mogłaś coś zrobić coś takiego?
- Ojej, nie bądź taki serio. To świetny numer. Poza tym zasłużyłeś. I tak byłam łaskawa. Mogłam ci wmówić, że jestem z tobą w ciąży.

Dziewczyna stwierdzi też, że noc spędzoną z nią na pewno by pamiętał! Po tej rozmowie, Aga wyrzuci Olka ze swojego pokoju. Pechowo, zobaczy go Aneta (Ilona Janys), która od razu zrobi się zazdrosna. Postanowi więc porozmawiać z kelnerką i nie będzie przebierać w słowach. - Olek to mój facet!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Wkrótce, Chodakowski wybaczy Adze kłamstwo. Zaczeka na nią pod bistro i namiętnie pocałuje. Para spędzi razem namiętną noc. Gdy Olek będzie wychodził, Aga zapyta go, czy nie ma wyrzutów sumienia. - Pewnie pojawią się w swoim czasie. Ale co do jednego miałaś rację. Tego na pewno nie mógłbym zapomnieć!

Czy Aneta odkryje zdradę ukochanego? Jeśli tak, to czy swoim dawnym zwyczajem zemści się na niewiernych? Oglądaj koniecznie nowe odcinki "M jak miłość" w TVP2!

Namiętny seks Izy i Marcina! Chodakowski po pijaku zdradzi Anię! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA] Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×