"M jak miłość" odcinek 1409. Agata w końcu się rozwiedzie? Zamieszka w Grabinie? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Agata dostrzega, że mieszkanie bliżej przychodni byłoby dobrym rozwiązaniem. Czy w 1409. odcinku serialu "M jak miłość" podejmie decyzję o przeprowadzce do Grabiny? Sprawdź koniecznie!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1409. już w Nowym Roku! - sprawdź program tv

W 1409. odcinku serialu "M jak miłość" okaże się, że dojazdy do przychodni w Grabinie są dla Agaty (Katarzyna Kwiatkowska) dość uciążliwe. O poranku Maria (Małgorzata Pieńkowska) i Artur (Robert Moskwa) odkryją, że siostra Rogowskiego spała w przychodni! Agata wyzna, że poprzedniego wieczora spóźniła się na ostatni autobus i nie mając jak wrócić do Warszawy, zdecydowała się na nocleg w pracy. Zakłopotana przyzna, że chyba dojrzała do decyzji, żeby przeprowadzić się bliżej pracy. Ale to nie wszystko!

Agata znajdzie miłość w Grabinie? Poderwie ją przystojny strażak! [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Agata dojdzie też do wniosku, że czas najwyższy wziąć się w garść, uporządkować swoje sprawy i... wziąć rozwód. Zarówno Artur, jak i Maria uznają to za dobry pomysł. Rogowska zaproponuje nawet, żeby zamieszkała w domu w Grabinie! Byłaby blisko Barbary (Teresa Lipowska) i Zosi (Małgorzata Rożniatowska) i całkowicie odmieniłaby swoje życie. Czy się zdecyduje? Oglądaj w styczniu nowe odcinki serialu "M jak miłość" w TVP2!

Do Grabiny trafi nowy komendant. Nowa postać w serialu! Kogo jeszcze grał Marcin Janos Krawczyk? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×