"M jak miłość" odcinek 1409. Bartek zostanie postrzelony w trakcie napadu! Przeżyje strzelaninę? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Przeszłość Bartka ponownie da o sobie znać. W 1409. odcinku serialu "M jak miłość" zostanie postrzelony! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1409. już w styczniu - sprawdź program tv

Bartek (Arkadiusz Smoleński) porzucił świat przestępczy, związał się z Ulą (Iga Krefft) i stara się na nowo ułożyć sobie życie. Dawni koledzy nie dają jednak o sobie zapomnieć. W 1409. odcinku serialu "M jak miłość" zwrócą się do niego z pewną propozycją.

Sonia ma dość samotności! Zakocha się w internetowym adoratorze? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Jak donosi "Świat seriali", bandyci będą chcieli zmusić Bartka, by pomógł im w napadzie na kantor! Ukochany Uli chwyci za broń i pod osłoną nocy uda się w wyznaczone miejsce. Niedługo później partnerka Lisieckiego zobaczy w mieszkaniu ślady krwi i odkryje w łazience ciężko rannego Bartka. Gdy spyta go co się stało, odpowie on że chciał ostrzec właściciela przed napadem i tylko dlatego znalazł się na miejscu zbrodni.

Joanna Koroniewska tęskni za serialem? Czy Małgosia wróci? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Okradziony mężczyzna przekaże policji podobną wersję wydarzeń, jednak funkcjonariusze nie przestaną szukać poszkodowanego. Z racji tego, że pozostali sprawcy uciekli, Bartek stanie się ich głównym podejrzanym. Ten jednak pomimo pogarszającego się stanu, kategorycznie odmówi transportu do szpitala! Boi się, że policja uzna, że to on napadł na kantor, przez co trafi do więzienia. Spanikowana Ula poprosi o pomoc Artura (Robert Moskwa)!

Agata znajdzie miłość w Grabinie? Poderwie ją przystojny strażak! [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Czy uda się uratować życie Bartka? Czy napad na kantor sprowadzi niebezpieczeństwo także na Ulę i jej bliskich? Aby się tego dowiedzieć, oglądajcie w styczniu nowe odcinki serialu "M jak miłość" w TVP2!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×