"M jak miłość" odcinek 1409. Kiedy emisja? Nowe odcinki dopiero w 2019 roku! [CO SIĘ WYDARZY]

Fani "M jak miłość" muszą uzbroić się w cierpliwość przez okres świąteczno-noworoczny. Ze względu na to, jak wypadają w tym roku święta, nowe odcinki "M jak miłość" zobaczymy dopiero w 2019 roku! Poznaj szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1409. w poniedziałek, 7.01.2019 w TVP2! - sprawdź program tv

Widzów czeka przerwa w emisji "M jak miłość". Najnowszy, 1409. odcinek serialu zostanie wyemitowany dopiero 7 stycznia 2019 r. Wszystko przez to, że zarówno Wigilia, jak i Sylwester w tym roku przypadają w poniedziałek. Emisja zostaje więc wstrzymana na czas świąteczno-noworoczny. Zamiast "M jak miłość" będziemy oglądać filmy: "Nietykalni" (24.12) i "Asterix i Obelix: Misja Kleopatra" (25.12), a także Sylwester Marzeń z Dwójką (31.12) oraz pierwszy odcinek 2. edycji "The Voice Kids" (1.01).

Święty Mikołaj u Szymka! Zobacz, czego na święta życzą bohaterowie serialu! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Co wydarzy się w 1409. odcinku "M jak miłość"?

W 1409. odcinku "M jak miłość" Bartek (Arkadiusz Smoleński) znów jest szantażowany przez dawnych wspólników, ale próbuje ukryć to przed Ulą (Iga Krefft). Tymczasem w Lipnicy dochodzi do brutalnego napadu na kantor... Z ogrodu Mostowiaków ktoś kradnie za to świeżo posadzone tuje. Kisielowa (Małgorzata Rózniatowska), szukając złodzieja, dociera do domu nowego mieszkańca Grabiny: Macieja Jaracza (Marcin Janos Krawczyk). Później, podczas przechadzki w lesie, przystojnego sąsiada poznaje także Agata (Katarzyna Kwiatkowska).

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Kisielowa odnajdzie w końcu skradzione tuje - będą posadzone w ogródku księdza proboszcza (Maciej Damięcki)! Zszokowana Zośka po raz kolejny wezwie policję, lecz tym razem na miejscu pojawi się Wroński (Filip Gurłacz), który będzie musiał przesłuchać wujka. Okaże się, że kapłan kupił rośliny u przydrożnego handlarza. Ksiądz natychmiast wykopie tuje i zaniesie jest z powrotem do ogródka Barbary.

Pierwsze spotkanie Agaty z przystojnym strażakiem! Zaiskrzy? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Obsada składa życzenia swoim bohaterom

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×