"M jak miłość" odcinek 1409. Kolejny pożar w Grabinie! Sad Mostowiaków spłonie? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Nieodpowiedzialne zachowanie Barbary może doprowadzić do tragedii w 1409. odcinku serialu "M jak miłość"! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1409. już w styczniu 2019 roku - sprawdź program tv

Trzy lata temu, w wyniku podpalenia, doszczętnie spłonął dom Barbary (Teresa Lipowska) i Lucjana (ś.p. Witold Pyrkosz)! Ogień podłożył wtedy chory psychicznie Rafał (Przemysław Bluszcz), który chciał żywcem spalić Annę (Tamara Arciuch) i Ewę (Dominika Kluźniak). W 1409. odcinku serialu "M jak miłość", w wyniku nieuwagi Barbary, powrócą wspomnienia z tamtego tragicznego wydarzenia!

Bartek postrzelony w trakcie napadu! Przeżyje strzelaninę? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Seniorka rodu Mostowiaków postanowi spalić zalegające w sadzie chwasty i suche liście. Chwilę potem zajmie się już dyskusją ze swoją najlepszą przyjaciółką, Zofią Kisielową (Małgorzata Różniatowska). Niestety, zapomni przez to dogasić rozpalonego wcześniej ogniska, a ogień w błyskawicznym tempie rozprzestrzeni się na wysuszone drzewa.

Sonia ma dość samotności! Zakocha się w internetowym adoratorze? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Na ratunek natychmiast wyruszy straż pożarna, pod dowództwem nowego komendanta, Macieja Jaracza (Marcin Janos Krawczyk). Profesjonalna akcja strażaków pozwoli szybko opanować ogień, dzięki czemu dom Mostowiaków wyjdzie z całej sytuacji bez szwanku.

Pożar u Mostowiaków w Grabinie uświadomi jednak Marysi (Małgorzata Pieńkowska), że Barbara i Kisielowa są już w takim wieku, że w wymagają stałej opieki. Aby dowiedzieć się, co zmieni się po pożarze w Grabinie, oglądajcie nowe odcinki serialu "M jak miłość" już od stycznia!

Barbara dostanie zaproszenie na randkę! Czy je przyjmie? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×