"M jak miłość" odcinek 1409. Pierwsze spotkanie Agaty z przystojnym strażakiem! Zaiskrzy? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Wkrótce, Agata przypadkowo pozna Maćka, który okaże się nowym mieszkańcem Grabiny. Miła pani doktor od razu wpadnie mu w oko! Co z tego wyniknie? Sprawdź co się wydarzy w 1409. odcinku "M jak miłość"!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1409. już 7.01.2019 w TVP2! - sprawdź program tv

Wygląda na to, że Agata (Katarzyna Kwiatkowska), siostra Artura (Robert Moskwa) zostanie w Grabinie na dłużej. Po tym jak znalazła pracę w lokalnej przychodni, postanowi też wziąć rozwód. Poza tym, Marysia (Małgorzata Pieńkowska) zaproponuje jej, by dla bezpieczeństwa swojej matki, zamieszkała z Barbarą (Teresa Lipowska).

Agata w końcu się rozwiedzie? Zamieszka w Grabinie? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 1409. odcinku "M jak miłość, podczas spaceru w lesie, Agata zauważa psa bez właściciela. Lekarka szybko dojdzie do wniosku, że ktoś porzucił zwierzaka i postanowi się nim zaopiekować. Tuż po tym jak wyjdzie z lasu, zatrzyma się przy niej terenowy samochód. Wyjdzie z niego przystojny mężczyzna (Marcin Janos Krawczyk), który od razu podbiegnie do psa. Gdy Agata zażąda wyjaśnień, on przedstawi się jako nowy mieszkaniec Grabiny - Maciek Jaracz. Wytłumaczy lekarce, że wziął psa ze schroniska i zwierzakowi czasem zdarza się zgubić drogę do domu.

Spotkanie z Agatą decydowanie poprawi Maćkowi humor po wcześniejszym starciu z Kisielową (Małgorzata Rożniatowska). Nabierze ochoty na bliższą znajomość z lokalną służbą zdrowia... Czy mu się to uda? Oglądaj nowe odcinki "M jak miłość" w TVP2!

W Grabinie grasuje złodziej! Proboszcz w kręgu podejrzanych! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×