"M jak miłość" odcinek 1409. W Grabinie grasuje złodziej! Proboszcz w kręgu podejrzanych! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 1409. odcinku serialu "M jak miłość" ktoś okradnie ogród Mostowiaków! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1408. we wtorek, 19.12.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Domostwo Mostowiaków było świadkiem wielu dziwnych i dramatycznych wydarzeń. Tym razem jednak sprawa będzie o wiele bardziej przyziemna. Ktoś wykopie tuje z ogrodu Barbary (Teresa Lipowska). W 1409. odcinku serialu "M jak miłość" śledztwo w tej sprawie rozpocznie Kisielowa (Małgorzata Rózniatowska). W całą akcję zaangażowany zostanie także Robert (Krzysztof Tyniec).

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Kolejny pożar w Grabinie! Sad Mostowiaków spłonie? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Początkowo podejrzenia Zośki padną na ich nowego sąsiada, Macieja Jaracza (Marcin Janos Krawczyk). Po gigantycznej awanturze Kisielowa wezwie nawet policję! Szybko okaże się jednak, że Jaracz nie ma z tym nic wspólnego, a Kisielowa otrzyma reprymendę od swojej kuzynki Soni (Barbara Wypych).

Na tym jednak nie zakończą się poszukiwania. W 1409. odcinku serialu "M jak miłość" Kisielowa odnajdzie w końcu skradzione tuje. Będą posadzone w ogródku księdza proboszcza (Maciej Damięcki)! Zszokowana Zośka po raz kolejny wezwie policję, lecz tym razem na miejscu pojawi się Wroński (Filip Gurłacz). Będzie musiał przesłuchać wujka. Okaże się, że kapłan kupił rośliny u przydrożnego handlarza.

Spalony wstydem ksiądz natychmiast wykopie tuje i zaniesie jest z powrotem do ogródka Barbary. Aby dowiedzieć się, co jeszcze wydarzy się w Grabinie, oglądajcie koniecznie nowe odcinki serialu "M jak miłość" w TVP2!

Bartek postrzelony w trakcie napadu! Przeżyje strzelaninę? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×