"M jak miłość" odcinek 1410. Janek przemie śledztwo w sprawie napadu na kantor! Wsadzi Bartka do więzienia? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 1410. odcinku serialu "M jak miłość" Janek po raz kolejny skieruje swoje podejrzenia na Bartka. Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1410. we wtorek, 8.01.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Bartek (Arkadiusz Smoleński) nie może uwolnić się od swojej przeszłości. Dawni koledzy nie dają o sobie zapomnieć, przez co Lisiecki daje się wmieszać w napad na kantor. Odmawia współpracy z przestępcami, ale i tak idzie na miejsce zbrodni, aby ostrzec właściciela przed niebezpieczeństwem. Bandyci uznają go za zdrajcę i zaczynają do niego strzelać. Gdy Bartek wraca ranny do domu, nie chce wzywać pomocy. Nie ufa policji.

Bartek postrzelony w trakcie napadu! Przeżyje strzelaninę? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Jak się okazuje, jego obawy są uzasadnione. W 1410. odcinku serialu "M jak miłość" sprawą napadu zajmą się Janek (Tomas Kollarik) i Sonia (Barbara Wypych). Policjanci bez trudu rozpoznają Bartka na jednym z portretów pamięciowych. Udadzą się do Siedliska aby zatrzymać ukochanego Uli (Iga Krefft). Dziewczyna da mu jednak alibi, okłamie funkcjonariuszy, że Bartek jest chory i nie wychodził z łóżka.

Janek z pewnością nie da za wygraną. Jest przekonany, że Bartek jest jakoś zamieszany w zajście. Czy wykorzysta swoje uprawnienia, by pozbyć się rywala i w końcu mieć Ulę tylko dla siebie? Aby się tego dowiedzieć, oglądajcie koniecznie nowe odcinki serialu "M jak miłość" już w styczniu 2019 roku!

Barbara dostanie zaproszenie na randkę! Czy je przyjmie? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×