"M jak miłość" odcinek 1410. Policjant Robert w końcu poderwie Sonię? Pójdzie z nim na randkę? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 1410. odcinku "M jak miłość" Robert znowu zacznie podrywać Sonię. Postanowi wykorzystać sytuację i gdzieś ją zaprosić. Tylko czy policjantka zgodzi się pójść z nim na randkę? Sprawdź co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1410. we wtorek o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Biedna Sonia (Barbara Wypych) nie ma szczęścia w miłości. W dodatku jej dość nieznośna ciotka Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) ciągle przysparza jej więcej pracy. Kiedy już myślała, że znalazła "tego właściwego" przez internet, to nie mogła przyjść na umówione spotkanie. Wszystko przez wezwanie do napadu na kantor, w którym został postrzelony Bartek (Arkadiusz Smoleński).

Bartek postrzelony w trakcie napadu! Przeżyje strzelaninę? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Tymczasem w 1410. odcinku "M jak miłość" policjant Robert (Filip Gurłacz) nie ustanie w próbach poderwania koleżanki z pracy. Kobieciarz nie spocznie, dopóki ta się z nim nie umówi. Postanowi wykorzystać okazję i zaprosi ją na randkę po skończeniu pracy.
- Sonia? To co, może dziś wieczorem? Prawdziwa randka? Wczoraj nie dałaś mi szans, wciąż gadaliśmy o robocie...
- Nie dzięki, nie jestem w nastroju.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Jednak wstępna odmowa Soni, nie zniechęci aspiranta. Postanowi drążyć temat. - Pamiętaj, że policjantkę zrozumie tylko policjant. Lubię patrzeć prosto w oczy, zwłaszcza takie ładne...

Czy Sonia w końcu się przełamie i umówi z kolegą z pracy? Aby się tego dowiedzieć oglądaj nowe odcinki "M jak miłość" w TVP2!

Barbara dostanie zaproszenie na randkę! Czy je przyjmie? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×