"M jak miłość" odcinek 1411. Magda uratuje związek Julki i Pawła?! Co zrobi? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]

W 1411. odcinku "M jak miłość" Julka i Paweł odwiedzą rodziców dziewczyny. Niestety, spotkanie nie pójdzie do końca po ich myśli i para pokłóci się. Wtedy do akcji wkroczy... Magda! Co zrobi? Sprawdź co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1411. w poniedziałek, 14.01.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Paweł (Marcin Mroczek) i Julka (Joanna Kuberska) są parą już od jakiegoś czasu. Ich związek przetrwał nawet fikcyjne małżeństwo Zduńskiego z Katią (Joanna Jarmołowicz), co dobrze mu wróży. Teraz para wkroczy na kolejny etap, czyli Paweł pozna rodziców ukochanej.

Emisja nowych odcinków dopiero w 2019 roku! Dlaczego? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

W 1411. odcinku "M jak miłość" Paweł i Julka wyjadą do Janowa na imieniny ojca dziewczyny (Bogdan Kalus). Przy tej okazji, Zduński pozna całą rodzinę Kryszak. Atmosfera popsuje się, gdy ojciec Julki wprost zapyta Pawła kiedy ślub.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Później, na osobności, Zduński otwarcie powie ukochanej, że nie wybiera się znowu do USC. Ona zaś stwierdzi, że jej również obrączka nie jest potrzebna do szczęścia. Pech sprawi, że Paweł nie będzie jej akurat wtedy słuchał. W rezultacie, dojdzie między nimi do ostrej sprzeczki i do... rozstania!

Sytuację uratuje... Magda (Anna Mucha). To ona poradzi przyjacielowi, żeby pogodził się z ukochaną. Paweł pójdzie za jej radą, a zwieńczeniem zgody pary będzie wyjątkowo gorąca noc. Tylko czy para przetrwa kolejne kryzysy? Aby się tego dowiedzieć oglądaj "M jak miłość" w TVP2!

Andrzej pójdzie do łóżka z Anką?! Magda dowie się o ich związku? [STRESZCZENIE ODCINKA, ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×