"M jak miłość" odcinek 1411. Zamieszanie na wystawie Anki! Malarka pokaże Magdzie nagiego Andrzeja? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1411. odcinku serialu "M jak miłość" Magda i Andrzej przyjdą na wystawę obrazów Anki. Sprawdź, co się tam wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1411. w poniedziałek, 14.01.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Trwa perfidna gra Anki (Weronika Rosati), dawnej znajomej Magdy (Anna Mucha) i Kingi (Katarzyna Cichopek), którą łączył kiedyś w serialu "M jak miłość" gorący romans z Budzyńskim (Krystian Wieczorek)! Malarka zaprosiła Andrzeja i Magdę na swój krakowski wernisaż. Na miejscu przygotowała jednak sporo niespodzianek!

Wielka wpadka Budzyńskiego! Pomyli Ankę z Magdą!Zobacz więcej

W 1411. odcinku serialu "M jak miłość" Andrzej i Magda dotrą ostatecznie na wernisaż Anki. Dziewczyna serdecznie ich przywita, lecz będzie to tylko gra. W pewnym momencie Magda zauważy, że na wystawie brakuje jednej grafiki. Anka pośle Andrzejowi znaczący uśmiech i wyjaśni jego ukochanej całą sprawę:

Problemy z modelem... Trudny przypadek. Niezdecydowany. Czasem tak bywa, że… wielka miłość pozostaje niespełniona. Być może brakuje mi trochę... determinacji?

Budzyński powie Ance o planowanym ślubie z Magdą! Czy dziewcznyna w końcu odpuści? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Magda nie będzie oczywiście wiedziała, że chodzi tu o... akt Budzyńskiego, który Anka namalowała w trakcie ich romansu! Andrzej będzie wściekły i gdy tylko on i jego była kochanka zostaną na chwilę sami, zażąda od niej wyjaśnień:

- Co to ma być za gra? Myślisz, że to zabawne?! - zapyta.

- Chodzi ci o twój portret? Bez obaw... Nie zamierzałam go pokazać. Nie zrobiłabym ci tego... Nie w taki sposób... - odpowie mu bezczelnie Anka

To jednak nie ostatnia niespodzianka, jaką tego wieczoru przyszykowała Anka. Gdy będzie żegnała się z Budzyńskim, namiętnie go pocałuje! Czy Andrzej dochowa Magdzie wierności?

Anka zacznie szantażować Budzyńskiego! Czy Andrzej jej ulegnie? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×