"M jak miłość" odcinek 1412. Bracia Chodakowscy w końcu podejmą decyzje! Z którymi kobietami się zwiążą? [CO SIĘ WYDARZY]

Marcin i Olek Chodakowscy znajdą się w tej samej skomplikowanej sytuacji - będą musieli wybrać kobiety swojego życia. Wkrótce, nadejdzie czas ich decyzji! Co zrobią? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Obaj Bracia Chodakowscy - Marcin (Mikołaj Roznerski) i Olek (Maurycy Popiel) - znaleźli się w miłosnych trójkątach. Sytuacja jest o tyle trudna, że obaj nie potrafią się zdecydować. W końcu nadejdzie czas ich decyzji i będą musieli zakończyć sprawy.

Przerażająca groźba Anety! Posunie się do zabójstwa? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Bracia spotkają się i opowiedzą o swoich problemach. Olek wyzna, że nie potrafi wybrać między Anetą (Ilona Janyst) a Agą (Ina Sobala), zaś Marcin stwierdzi, że zależy mu na Ani (Maria Pawłowska). Tylko, że serce ciągle mu podpowiada, że szczęśliwy będzie z Izą (Adriana Kalska). - Jedziemy na tym samym wózku - zażartuje Marcin.

W 1412. odcinku "M jak miłość", Ania zapyta szczerze ukochanego, czy chce z nią być. Mimo jego zapewnień, dziewczyna domyśli się, że coś jest nie tak. Każe mu zastanowić się nad tym, czego chce. Później, Marcin pojawi się u Izy. Para wyzna sobie miłość i spędzi ze sobą noc. Po tych wydarzeniach, Chodakowski nie będzie miał wątpliwości - wybierze Izę! Zaś Ania uprzedzi go i sama z nim zerwie.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Olek zaś zrozumie, że wolałby być z Agą. Tylko że Kinga (Katarzyna Cichopek-Hakiel) powie dziewczynie, że Aneta czuje, że traci Olka i bardzo cierpi. Wyrzuty sumienia, każą Adze zerwać z Olkiem. Zdecyduje się zakończyć romans.

Katarzyna Cichopek planuje przerwę od pracy? Co z serialem? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×