"M jak miłość" odcinek 1412. Ludzie Artura włamią się do mieszkania Izy! Zostawią jej "niespodziankę" [CO SIĘ WYDARZY]

W 1412. odcinku serialu "M jak miłość" ktoś włamie się do mieszkania Izy! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1412. we wtorek, 15.01.2019 o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Już raczej nikt nie wątpi w to, że Artur (Tomasz Ciachorowski) z serialu "M jak miłość" jest psychopatą, który darzy Izę (Adriana Kalska) patologicznym uczuciem. Wydawało się, że gdy Skalski trafił za kratki, a Lewińskiej udało się zdobyć upragniony rozwód, to ich drogi w końcu się rozejdą. Nic bardziej mylnego, Artur nawet zza krat nie chce dać o sobie zapomnieć!

"M jak miłość" - streszczenia odcinków w naszym serwise!

Artur trafi do szpitala psychiatrycznego! Chce stamtąd uciec?Zobacz więcej

W 1412. odcinku serialu "M jak miłość" Iza zauważy, że z półki w salonie zniknęło zdjęcia, na którym była z Marcinem (Mikołaj Roznerski) i Mają. W jego miejscu pojawiło się za to jej ślubne zdjęcie z Arturem! Co więcej, będzie to to samo zdjęcie, które kilka godzin wcześniej wyrzuciła do kosza! Przerażona dziewczyna natychmiast opowie o wszystkim Chodakowskiemu:

Marcin ktoś był w moim mieszkaniu. Zabrał twoje zdjęcie i Mai i postawił to ze ślubu z Arturem... Nie wiem co mam robić!

Podwójne życie Marcina. Chodakowski znowu okłamie Anię i pójdzie do łóżka z Izą! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Chodakowski doradzi jej przez telefon, aby o wszystkim powiadomiła policję. Natychmiast pojedzie też do mieszkania Lewińskiej, ponieważ będzie chciał się upewnić, że nic im nie grozi! Czy Marcin i Iza uwolnią się kiedyś od nieobliczalnego Artura?

Bolesne rozstanie Ani i Marcina! Dziennikarka wybuchnie płaczem! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×