"M jak miłość" odcinek 1412. Marcin w końcu wyzna Izie, że ją kocha! Będą razem? [CO SIĘ WYDARZY]

Wygląda na to, że w końcu doczekamy się przełomu w relacji Chodakowskiego i Lewińskiej w "M jak miłość". W 1412. odcinku serialu "M jak miłość" Marcin wyzna Izie, że ją kocha! Jak zareaguje dziewczyna? Sprawdźcie, co wydarzy się w 1412. odcinku "M jak miłość"!

Multimedia

"M jak miłość" w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Relacja Marcina Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski) i Izy Lewińskiej (Adriana Kalska) to sinusoida. Para ma razem dziecko, ale dawno temu się rozstali, aby każde zaczęło żyć po swojemu. To jednak nie było takie proste, bo przeszłość cały czas do nich powracała...

Teraz wszystko wskazuje na to, że para w końcu jest na drodze do wspólnego szczęścia. Są razem, wylądują nawet wspólnie w łóżku, ale mimo wszystko Iza będzie dość zimna w stosunku do Marcina. Dlaczego? Wszystko za sprawą Anki (Maria Pawłowska), która próbowała wmówić dziewczynie, że jest w ciąży z Marcinem.

Sylwia trafi do szpitala psychiatrycznego! Co się stało?Zobacz więcej

Wszystko zmieni się, gdy Iza odkryje, że ktoś włamał się do jej mieszkania! Artur (Tomasz Ciachorowski), jej były mąż, widocznie wciąż nie daje o sobie zapomnieć i planuje zemstę... Iza otuchę znajdzie w ramionach Marcina, który patrząc ukochanej w oczy wyzna, że ją kocha!

Jak zareaguje dziewczyna? Czy Iza i Marcin w końcu będą razem?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×