"M jak miłość" odcinek 1412. Matka Ani potrącona przez samochód! Ktoś chce ich skrzywdzić? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 1412. odcinku serialu "M jak miłość" Ania zwierzy się Marcinowi z poważnych problemów. Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1412. we wtorek, 15.01.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Ania (Maria Pawłowska) bardzo poważnie traktuje swoją pracę. Ostatnio była tak bardzo zapracowana, że dała Marcinowi (Mikołaj Roznerski) wiele okazji do zdrady z jej największą rywalką. Nie chciała się łatwo poddać i twardo walczyła o swój związek z Chodakowskim. Gdy jednak zobaczyła, że jej partner tak naprawdę kocha Izę (Adriana Kalska), postanowiła odpuścić.

Mateusz zostawi ojca? Wróci do Grabiny dla swojej miłości! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 1412. odcinku serialu "M jak miłość" będzie musiała się komuś zwierzyć z poważnych problemów. Zwróci się do Marcina. Okaże się, że jej matka została potrącona przez samochód. Dziennikarka będzie podejrzewać, że to nie przypadek i że wypadek ma związek z tworzonym przez nią materiałem. Ania będzie pełna obaw, że jacyś bandyci będą znów czyhać na jej życie i na jej bliskich.

Anka nie odpuści! Poda Andrzejowi pigułkę gwałtu?! [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Wydaje się, że Ania po raz kolejny wplątała się w poważne kłopoty, a Marcin z pewnością nie opuści jej chwilach zagrożenia. Co na to wszystko Iza? Aby poznać dalsze losy bohaterów, oglądajcie koniecznie nowe odcinki serialu "M jak miłość" w TVP2!

Jakub wygarnie Marcinowi, co o nim myśli! To koniec jego przyjaźni z Chodakowskim? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×