"M jak miłość" odcinek 1412. Podwójne życie Marcina. Chodakowski znowu okłamie Anię i pójdzie do łóżka z Izą! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 1412. odcinku Marcin zacznie dość ryzykownie prowadzić podwójne życie. Okłamie Anię i jeszcze tego samego dnia trafi do łóżka z Izą! Sprawdź co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1412. we wtorek, 15.01.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W kolejnych odcinkach, Marcin (Mikołaj Roznerski) dalej będzie brnął w uczuciowy trójkąt. Chodakowski wciąż nie będzie potrafił wybrać, z którą kobietą chce być - z Anią (Maria Pawłowska) czy z Izą (Adriana Kalska). W końcu dojdzie do tego, że zacznie prowadzić podwójne życie...

Matka Ani potrącona przez samochód! Ktoś chce ich skrzywdzić? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 1412. odcinku "M jak miłość" Ania powie Marcinowi, że jej matka została potrącona przez samochód. Dziewczyna od razu uzna, że nie był to wypadek, a celowy atak. Tylko że to nie jej matka, a ona miała trafić pod koła pojazdu. Po tej szczerej rozmowie, Ania postanowi poruszyć jeszcze jeden delikatny temat. Poprosi Marcina o odpowiedź na pytanie, czy naprawdę chce, by byli razem. Chodakowski znów ją okłamie i oczywiście nie zdradzi jej, że spędził noc z Izą.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Jeszcze tego samego dnia Marcin spotka się z Lewińską, a ona wyzna mu miłość. Para znów padnie sobie w ramiona i trafi do łóżka. Czy Marcin w końcu poniesie konsekwencje swojego niezdecydowania? A może w końcu wybierze jedną z kobiet? Aby się tego dowiedzieć, oglądaj nowe odcinki "M jak miłość"!

Andrzej pójdzie do łóżka z Anką?! Magda dowie się o ich związku? [STRESZCZENIE ODCINKA, ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Paluch (gość)

    Moim zdaniem to Iza pasuje do Marcina i powinna z nim stworzyć kochającą rodzinę.

    04.01.2019 21:11
  • Kwiatuszek (gość)

    Niech Marcin będzie z Iza proszę

    27.12.2018 20:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×