"M jak miłość" odcinek 1413. Bartek zostawi Ulę? Postanowi po cichu wyjechać z Grabiny! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 1413. odcinku "M jak miłość" Bartek zrozumie, że nie ucieknie od swojej przeszłości. Postanowi w tajemnicy przed Ulą wyjechać z Grabiny! Sprawdź co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1413. w poniedziałek, 21.01.2019 o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Związek Uli (Iga Krefft) i Bartka (Arkadiusz Smoleński) od początku nie był łatwy. Nie dość, że dziewczyna rzuciła wtedy narzeczonego Janka (Tomas Kollarik), to jej nowy ukochany jest byłym więźniem. Jego przeszłość już nie raz dawała im się w znaki, ale teraz Bartek zdecyduje się na radykalny krok!

Janek jednak pomoże Bartkowi? Złamie prawo? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 1413. odcinku "M jak miłość" okaże się, że w Grabinie doszło do kolejnego napadu, i tym razem postrzelony został właściciel lombardu. Policja złapie złodziei, a Bartek zostanie wezwany na posterunek, by oficjalnie rozpoznać podejrzanych. Przy tej okazji, Janek postanowi go ostrzec - bandyci mogą zemścić się nie tylko na nim, ale i na Uli. Kiedy Lisiecki wróci do siedliska, otrzyma kolejne SMS-y z pogróżkami.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Później, chłopak zwierzy się bratu (Tomasz Oświeciński), że obawia się, iż jego przeszłość go dopadnie. Bartek postanowi w tajemnicy przed Ulą opuścić Grabinę. Tuż przed wyjazdem para pokłóci się. Kiedy Ula będzie przy ognisku zabawiać gości śpiewaniem, jej ukochany po cichu zabierze swoje rzeczy i wyjdzie z siedliska, by złapać stopa. Czy Uli uda się go powstrzymać? Aby się tego dowiedzieć, oglądaj nowe odcinki "M jak miłość" w TVP2!

Katarzyna Cichopek planuje przerwę od pracy? Co z serialem? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×