"M jak miłość" odcinek 1413. Czułości Izy i Marcina na plaży w Grabinie! Zobacz zdjęcia z randki zakochanych! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Już w 1413. odcinku "M jak miłość" do siedliska przyjedzie na krótkie wakacje Marcin z Izą. Para spędzi romantyczne chwile na plaży w Grabinie. Czułościom nie będzie końca! Zobaczcie zdjęcia z randki Marcina i Izy w Grabinie.

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1413. w poniedziałek, 21.01.2019 o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Uczucie Marcina (Mikołaj Roznerski) i Izy (Adriana kalska) z "M jak miłość" rozkwita! Para zrozumiała w końcu, że się kochają i powinni być razem. Ostatnie tygodnie jednak ich nie rozpieszczały. Marcin definitywnie rozstał się z Anią (Maria Pawłowska), a były maż Izy znowu o sobie przypomniał. Rodzice Mai w 1413. odcinku "M jak miłość" zdecydują się w końcu na chwilę odpoczynku i wyjadą na krótki urlop do siedliska.

Bartek zostawi Ulę? Postanowi po cichu wyjechać z Grabiny! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W Grabinie zakochani spróbują zapomnieć o czyhających na nich niebezpieczeństwach. Para odda się słodkiemu lenistwu na plaży i zdecyduje nawet na kąpiel w rzece! Czułościom na łonie natury nie będzie końca, zresztą przekonajcie się sami!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W galerii znajdziecie mnóstwo zdjęć z romantycznego wypadu Izy i Marcina do Grabiny! Zobaczcie, jak będą spędzać czas na plaży!

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Dominika (gość)

    Ktoś wie gdzie znajduje się plaża ze sceny Marcina z Iza ?

    21.01.2019 21:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×