"M jak miłość" odcinek 1413. Udana randka Barbary i Józefa! Połączy ich tęsknota za miłością? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1413. odcinku serialu "M jak miłość" Barbara w końcu przyjmie zaproszenie Józefa! Sprawdź, jak przebiegnie ich spotkanie!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1413. w poniedziałek, 21.01.2019 o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Barbara (Teresa Lipowska) wciąż nie potrafi całkowicie się otrząsnąć po śmierci Lucjana (śp. Witold Pyrkosz). Jej roztargnienie o mało nie doprowadziło do tragedii, gdy przez nieuwagę roznieciła pożar w swoim sadzie. Seniorka rodu Mostowiaków pozostaje także obojętna na zaloty Józefa (Stefan Friedmann), który jest nią. wyraźnie zainteresowany. W 1413. odcinku serialu "M jak miłość" to się jednak zmieni!

Bandyci złapani! Czy Bartek i Ula mogą już spać spokojnie?Zobacz więcej

Józef po raz kolejny przyjedzie do Grabiny, aby spróbować zaprosić Barbarę na randkę. Gdy dotrze na miejsce, zepsuje mu się samochód. Seniorka nie będzie miała serca kolejny raz go spławiać i przyjmie jego zaproszenie na herbatkę. W 1413. odcinku "M jak miłość" okaże się, że staruszkowie mają ze sobą wiele wspólnego. Rozmowa będzie układała się na tyle dobrze, że w pewnym momencie Modry pokaże Barbarze album ze zdjęciami zmarłej żony. Wdowa po Lucjanie zrozumie wtedy, jak musi się czuć jej partner.

Czułości Izy i Marcina na plaży w Grabinie! Zobacz zdjęcia z randki zakochanych! [STRESZCZENIE ODCINKA]Zobacz więcej

Przyjaciele z lekcji języka angielskiego tak zatracą się w rozmowie, że zapomną o całym świecie. Gdy Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) zobaczy, że Basia nie pojawiła się na próbie kościelnego chóru, od razu zrozumie, że coś jest na rzeczy! Aby dowiedzieć się, jak dalej potoczy się relacja sympatycznych seniorów, oglądajcie koniecznie nowe odcinki serialu "M jak miłość" w TVP2!

Kisielowa opanuje Grabinę! Postanowi zostać sołtysem! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×