"M jak miłość" odcinek 1414. Andrzej pójdzie do łóżka z Anką?! Magda dowie się o ich związku? [STRESZCZENIE ODCINKA, ZDJĘCIA]

Pojawienie się Anki w życiu bohaterów "M jak miłość" niesie za sobą sporo problemów! Dawna przyjaciółka Magdy będzie chciała zniszczyć jej związek z Andrzejem! Sprawdź, co wydarzy się w 1414. odcinku "M jak miłość"!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1414. we wtorek, 22.01.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Anka (Weronika Rosati) - dawna przyjaciółka Kingi (Katarzyna Cichopek-Hakiel) i Magdy (Anna Mucha) wróciła do Polski i od razu odwiedziła dawnych znajomych. Szybko okazało się, że zna także Andrzeja (Krystian Wieczorek), z którym miała romans! Budzyński nie chce, aby Magda dowiedziała się o tym. Anka z kolei, postanowiła na nowo zbliżyć się do Andrzeja.

Anka miała romans z Andrzejem! Chce do niego wrócić? [CO SIĘ WYDARZY+WIDEO]Zobacz więcej

Magda i Andrzej jadą na wernisaż Anki do Krakowa. Tam Waszkiewicz wyznaje Budzyńskiemu, że nie potrafi przestać o nim myśleć. Dochodzi nawet do pocałunku! Andrzej zaznacza jednak, że kocha Magdę i z Anką nie chce mieć nic do czynienia. Ta jednak nie daje za wygraną. - Drugi raz nie pozwolę ci odejść. Będę o ciebie walczyć aż do skutku - zapowiada.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W 1414. odcinku "M jak miłość" Anka zacznie nękać Andrzeja sms-ami. Zagrozi, że powie o wszystkim Magdzie, jeśli Budzyński nie przyjdzie do niej do hotelu. Podczas spotkania zrobi wszystko, aby wylądować z Andrzejem w łóżku! Czy Magda dowie się o wszystkim? - Magda jest w tej chwili zbyt zajęta myśleniem o tym, żeby zajść w ciążę. Paradoksalnie nie zwraca uwagi na swojego partnera i na to, co się u niego dzieje w sensie emocjonalnym. Dlatego nie zauważa tych momentów, gdy on usztywnia się w obecności Anki - wyjaśnia Anna Mucha. Czy jednak jej bohaterka w końcu przejrzy zamiary swojej znajomej?

Anka nie odpuści! Poda Andrzejowi pigułkę gwałtu?! [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
 • Ada (gość)

  A to suka z tej Rosati

  03.01.2019 13:51
 • Sabina 12 (gość)

  suka jebana ich wypierdala z serialu

  26.12.2018 18:04
 • suka jebana (gość)

  Suka jebana

  26.12.2018 17:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×