"M jak miłość" odcinek 1414. Aneta dowie się o zdradzie Olka! Dojdzie do rękoczynów i... chęci samobójstwa! [CO SIĘ WYDARZY]

W 1414. odcinku "M jak miłość" Aneta w końcu przyłapie Olka na zdradzie! Zrozpaczona rzuci się z pięściami na rywalkę, a potem kompletnie się załamie... Jak poradzi sobie z tą sytuacją? Sprawdź co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1414. we wtorek, 22.01.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W końcu nadejdzie moment prawdy. Aneta (Ilona Janyst) nareszcie dowie się o zdradzie Olka (Maurycy Popiel) z Agą (Ina Sobala)! W dodatku przyłapie ich na gorącym uczynku... Wszystko wydarzy się w 1414. odcinku "M jak miłość", kiedy Aneta przyjdzie na baby shower Kingi (Katarzyna Cichopek-Hakiel).

Baby shower Kingi! Jak przebiegnie impreza dla bliźniaczek?Zobacz więcej

Aneta wejdzie do kuchni, w której zobaczy całujących się Olka i Agę. Dziewczyna wpadnie w szał i rzuci się rywalkę z pięściami, ale tak naprawdę oberwie głównie Chodakowski. Wtedy do akcji wkroczy Magda (Anna Mucha), która postara się uspokoić Anetę i zakończy całą scenę.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Później, Kryńska wyleje wszystkie swoje żale Julce (Joanna Kuberska) i byłej Chodakowskiej.

- Nie no, ja ją zabiję! Zabiję ją, a potem jego, a potem siebie! Albo tylko siebie, co za różnica?! - wykrzyknie zrozpaczona i zapłakana.

Te słowa zmartwią Magdę, która uzna, że Kryńska chce sobie coś zrobić! Zdecyduje, że dziewczyna nie może być teraz sama i zawiezie ją na Deszczową, gdzie zajmie się nią Kinga.

Czy po tym zdarzeniu Olek zwiąże się z Agą? Jeśli tak, to jak Aneta sobie z tym poradzi? Aby się tego dowiedzieć oglądaj "M jak miłość" w TVP2!

Marysia zeswata Agatę ze strażakiem! Co zrobi, by ich połączyć?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×