"M jak miłość" odcinek 1414. Anka jest zamieszana w nielegalny handel sztuką! Kogo chce oszukać? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1414. odcinku serialu "M jak miłość" Anka zacznie przeprowadzać podejrzane transakcje na rynku dzieł sztuki. Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1414. we wtorek, 22.01.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Anka (Weronika Rosati) jest znana ze swoich nieczystych zagrywek. Ostatnio wzięła sobie na cel Budzyńskiego (Krystian Wieczorek), którego chce uwieść za wszelką cenę, aby w ten sposób zemścić się na Magdzie (Anna Mucha). Okaże się jednak, że to nie jest jedyny obszar, w którym malarka jest nie do końca uczciwa.

Furia Anety! Poda kochance Olka śmiertelną dawkę leków? [STRESZCZENIE ODCINKA]Zobacz więcej

Dziewczyna jest nie tylko artystką, zajmuje się także pośrednictwem w handlu dziełami sztuki. Odkupuje obrazy od prywatnych właścicieli, aby sprzedać je potem z zyskiem na rynku. W 1414. odcinku serialu "M jak miłość" Anka spotka się z pewnym starszym panem, który chce spieniężyć swoją kolekcję obrazów. Właściciel nie jest świadomy wartości swojej własności i prosi Ankę o pomoc, ponieważ pilnie potrzebuje pieniędzy na leczenie żony.

Terapia kosztuje majątek, dosłownie. Dlatego jestem zmuszony sprzedać część kolekcji. Wie pani zależałoby mi, żeby wycena została zrobiona uczciwie... Nie chciałbym, żeby ktoś mnie oszukał...

Anka zapewni mężczyznę, że jest w stanie adekwatnie wycenić jego kolekcję i zaproponuje mu pomoc. Jednak gdy tylko wyjdzie z jego willi, zadzwoni do swojego wspólnika:

Myślę, że facet nie wie jaka jest w ogóle wartość tej całej kolekcji! Nie, w tej sprawie nie ma przełomu. Robię co mogę, ale potrzebuję więcej czasu...

Anka powie Magdzie o romansie z Andrzejem? Budzyński zdoła ją powstrzymać?Zobacz więcej

Wszystko wskazuje na to, że dawna kochanka Andrzeja chce oszukać starszego mężczyznę. W tym samym czasie Budzyński otrzyma nową sprawę dotyczącą międzynarodowej afery związanej z kradzieżą cennych obrazów. Wszystko wskazuje na to, że oba wątki w pewnym momencie się połączą!

Baby shower Kingi! Jak przebiegnie impreza dla bliźniaczek?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×