"M jak miłość" odcinek 1414. Anka zacznie szantażować Budzyńskiego! Czy Andrzej jej ulegnie? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 1414. odcinku serialu "M jak miłość" Anka zacznie nękać Budzyńskiego! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1414. we wtorek, 22.01.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Anka (Weronika Rosati), dawna przyjaciółka Kingi (Katarzyna Cichopek-Hakiel) i Magdy (Anna Mucha), wróciła do Polski i postanowiła spotkać się ze swoimi starymi znajomymi. Szybko okazało się jednak, że dziewczyna zna także Andrzeja (Krystian Wieczorek), z którym łączył ją kiedyś płomienny romans! Co więcej, Anka bardzo by chciała ponownie uwieść swojego dawnego kochanka!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Do pewnego czasu Andrzej był odporny na zaloty Anki. Jest teraz szczęśliwy z Magdą i zależy mu na tym, by jego dawny romans z Anką nigdy nie wyszedł na jaw. Zdeterminowana dziewczyna postanowi jednak uderzyć go w ten czuły punkt. W 1414. odcinku serialu "M jak miłość" zacznie nękać Andrzeja SMS-ami. Zagrozi, że powie o wszystkim Magdzie, jeśli Budzyński nie przyjdzie do niej do hotelu.

Filarski oświadczy się Sandrze! Prostytutka będzie macochą Kingi? [STRESZCZENIE ODCINKA]Zobacz więcej

W obliczu szantażu Andrzej zgodzi się na spotkanie. Gdy dotrze na miejsce, po raz kolejny spróbuje wyjaśnić Ance, że jest teraz z Magdą i nie interesuje go żaden romans. Dziewczyna nie będzie jednak chciała rozmawiać! Korzystając z chwili nieuwagi, dosypie do napoju Budzeńskiego narkotyki! Czy w serialu "M jak miłość" dojdzie do gwałtu? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w nowych odcinkach!

Katarzyna Cichopek planuje przerwę od pracy? Co z serialem? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×