„M jak miłość” odcinek 1414. Baby shower Kingi! Jak przebiegnie impreza dla bliźniaczek?

W 1414. rodzina i przyjaciółki Kingi postanowią zrobić jej niespodziankę i zorganizują baby shower! Kto pojawi się na imprezie? Jak będą się bawić? Sprawdź co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1414. we wtorek, 22.01.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Kinga (Katarzyna Cichopek-Hakiel) jest już coraz bliżej porodu bliźniaczek. Choć na początku ciąży miała pewne problemy zdrowotne, teraz wszystko jest już lepiej. Zduńska jest jednocześnie podekscytowana, ale i przerażona wizją, że musi urodzić dwójkę dzieci naraz, dlatego jej przyjaciółki postanowią umilić jej ten czas.

Katarzyna Cichopek planuje przerwę od pracy? Co z serialem? Zobacz więcej

W 1414. odcinku "M jak miłość" Anka (Weronika Rosati) wpadnie na pomysł zorganizowania baby shower dla Kingi. Pomagać jej będzie Magda (Anna Mucha), nieświadoma, że była koleżanka narzuca się Budzyńskiemu (Krystian Wieczorek). Imprezę zorganizują w bistro.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Wśród zaproszonych gości znajdą się: Marysia (Małgorzata Pieńkowska), matka Kingi Krystyna (Hanna Mikuć) i Julka (Joanna Kuberska). Pojawi się też Aneta (Ilona Janyst), ale nie będzie w najlepszym nastroju, z powodu problemów z Olkiem (Maurycy Popiel). Kinga będzie bardzo zaskoczona, ale i wzruszona, że ktoś o niej pomyślał. Baby shower będzie bardzo udane i pełne prezentów dla bliźniaczek.

Kinga urodzi bliźniaczki! Zobacz pierwsze zdjęcia córeczek Zduńskich! [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×