"M jak miłość" odcinek 1415. Iza szorstko potraktowana przez „teściową”! Ukochana Marcina będzie załamana! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Nie od dziś wiadomo, że Aleksandra nie przepada za Izą. Matka Marcina wcale tego nie ukrywa, o czym przekonamy się w już 1415. odcinku "M jak miłość". Ukochana Chodakowskiego zostanie szorstko potraktowana przez "teściową", co całkowicie ją załamie.

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1415. w poniedziałek, 28.01.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Już wkrótce w "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) zbierze się w końcu na odwagę i powie o swoim związku z Izą (Adriana Kalska) nie tylko Ance (Maria Pawłowska), ale też Jakubowi (Krzysztof Kwiatkowski) i swojej matce (Małgorzata Pieczyńska). Chodakowski tym wyznaniem złamie dziennikarce serce. Żakowska od razu zrozumie, że w walce z Izą (Adriana Kalska) nie miała szans. Ale to nie złagodzi jej bólu...

Wiedziałam, że to koniec od chwili, kiedy zobaczyłam cię z Izą w szpitalu… Prosiłeś, żeby walczyła… dla Mai i dla ciebie. Nigdy byś mnie tak nie pokochał. Wiem to... tak samo dobrze jak ty. - powie Ania.

Marcin zastąpi Wojtkowi Tomka! To Asia go do tego namówi!Zobacz więcej

Związek Marcina z Lewińską nie ucieszy też Aleksandry (Małgorzata Pieczyńska). Kobieta bardzo liczyła, że jej syn ułoży sobie w końcu życie z Anią. Gdy Chodakowski wyzna jej, że pragnie zacząć z Izą nowy rozdział życia, jego matka w odpowiedzi rzuci, chłodnym tonem:
- Mogę wam tylko kibicować… żeby tym razem wam się udało. Skończyły się szaleństwa młodości. Macie dzieci, musicie za tę waszą rodzinę wziąć odpowiedzialność!

Bandyta uszkodzi hamulce w aucie Marcina! Dojdzie do wypadku?Zobacz więcej

Iza, widząc reakcję „teściowej”, będzie naprawdę załamana. Marcin pośle w końcu dziewczynie ciepły uśmiech:
- Spokojnie, bez paniki! Właśnie oficjalnie odhaczamy pierwszy dzień z naszego nowego życia…

Czy mimo niechęci Aleksandry, zakochanym uda się stworzyć szczęśliwy dom dla małego Szymka i Mai? Przekonamy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×