"M jak miłość" odcinek 1415. Marcin zastąpi Wojtkowi Tomka! To Asia go do tego namówi! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 1415. odcinku Wojtek będzie miał ważny mecz piłki nożnej. Okaże się jednak, że chłopcy mają zagrać ze swoimi ojcami... Asia wpadnie na pomysł, żeby to Marcin go zastąpił! Sprawdź co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1415. w poniedziałek, 28.01.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Wojtek (Feliks Matecki) bardzo przeżył śmierć swojego ukochanego taty, Tomka (Andrzej Młynarczyk). Długo nie mógł się po tym pozbierać. Na szczęście zawsze mógł liczyć na wsparcie Asi (Barbara Kurdej-Szatan). Wkrótce, smutne przeżycia do niego wrócą.

Magda trafi do szpitala?! Kto będzie czuwał przy jej łóżku?Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W 1415. będzie ostro trenował przed pierwszym meczem w reprezentacji szkoły. Aż do chwili, gdy usłyszy, że na boisko mają wejść nie tylko zawodnicy, ale też ich ojcowie. Chłopiec zechce od razu się wycofać. - Trochę brzuch mnie boli... I chyba odpuszczę sobie ten mecz... Nie dam rady! - skłamie Asi. Jego macocha postanowi poprosić o pomoc Marcina (Mikołaj Roznerski) i przyjaciół Tomka. W końcu miejsce taty Wojtka na boisku zajmie Marcin. Na meczu pojawi się później niemal cały oddział z CBŚ, któremu przewodzić będzie Jakub (Krzysztof Kwiatkowski)! Przyjaciele Chodakowskiego z pracy postanowią kibicować Wojtkowi co zrobi wrażenie na pozostałych zawodnikach!

Katia wyznaje Pawłowi miłość! Wmówi mu, że nie kocha Julki!Zobacz więcej

Dzięki ich wsparciu, Wojtek wypadnie świetnie! W dodatku, kiedy jego koledzy z drużyny dowiedzą się jak zginął jego ojciec, postarają się zrobić wszystko, by Wojtuś poczuł ich sympatię.

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×