"M jak miłość" odcinek 1416. Barbara załamana przeprowadzką Marka! Marysia okłamie brata? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1416. odcinku serialu "M jak miłość" Barbara zwierzy się Marysi, że ciężko znosi wyjazd Marka. Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1416. we wtorek, 29.01.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Marek (Kacper Kuszewski) na stałe wyprowadził się z Grabiny. Wraz ze swoją żoną Ewą (Dominika Kluźniak) mieszka teraz w Irlandii. To daleko, ale przynajmniej wciąż jest w Europie. W nowych odcinkach serialu "M jak miłość" okaże się jednak, że żona Mostowiaka dostała świetną ofertę pracy z Australii!

Kasia Dziurska jako znana blogerka! Zniszczy randkę Agaty i Macieja!Zobacz więcej

Barbarze (Teresa Lipowska) będzie bardzo przykro, że jej syn będzie teraz mieszkał tak daleko od niej. W 1416. odcinku serialu "M jak miłość" zwierzy się Marysi (Małgorzata Pieńkowska):

Ja liczyłam się z tym, że jak wyfruną w wielki świat, to szybko nie wrócą, ale aż do Australii? No cóż, taka jest kolej rzeczy. Dzieci muszą iść swoją drogą, tak zawsze było i będzie, ale wiesz córciu... Serce boli.

Marta i Łukasz znów w Polsce! Wojciechowski wpadnie w duże tarapaty!Zobacz więcej

Córka Mostowiakowej będzie próbowała pocieszyć mamę, ale okaże się, że sama ma również wyrzuty sumienia. W rozmowie z Arturem (Robert Moskwa) przyzna, że to ona namawiała Marka do tego wyjazdu.

Zauważyłeś? Mama jest taka smutna... Wczoraj rozmawiałam z Markiem. Pytał jak przyjęła tę wiadomość. No nie mogłabym powiedzieć mu prawdy. Nie pojechaliby, a to dla nich duża szansa!

Mąż Marysi stwierdzi jednak, że to była dobra decyzja. Marek i Ewa dostali od losu wielką szansę i powinni ją wykorzystać. Czy Marek kiedykolwiek wróci do domu?

Kiesielowa zacznie swoją kampanię wyborczą! Co wymyśli tym razem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Grabina (gość)

    Marek i Ewa żle zrobili że wyjechali!!!. Jak tak można matkę samą na gospodarstwie zostawić!. Oni wyjechali i zostawili starszą osobę z gospodarstwem na głowie. Śp. Lucjan w grobie się przewraca że syn zostawił matkę samą z tym gospodarstwem. A starsza osoba potrzebuje pomocy i opieki.

    25.01.2019 14:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×