"M jak miłość" odcinek 1416. Julka w ciąży z Pawłem?! To będzie przełom w ich związku! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Między Julką i Pawłem wciąż iskrzy. Wydaje się, że ich związek nie może być spokojny. Teraz pojawią nowe okoliczności! Sprawdź, co wydarzy się w 1416. odcinku "M jak miłość"!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1416. we wtorek, 29.01.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Julka (Joanna Kuberska) kocha Pawła (Rafał Mroczek) od dawna i jest w stanie zrobić dla niego niemal wszystko. Ma jednak dosyć tego, że Zduński nie potrafi się zdecydować i ciągle coś ich poróżnia. Tym razem dojdzie do przełomu, ale czy na dobre?

Wizyta u rodziców Julki, kłótnia i namiętny seks na przeprosiny! [STRESZCZENIE ODCINKA, ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 1416. odcinku "M jak miłość" Aga (Ina Sobala) zauważy u Julki test ciążowy! Kryszak będzie bowiem podejrzewać, że zaszła w ciążę. Wynik testu będzie negatywny, ale cała sytuacja da Julce wiele do myślenia. Uświadomi sobie, że nie chciałaby mieć dziecka z Pawłem! W tym czasie w życiu Zduńskiego znowu pojwią się Kalina (Karolina Sawka) i Katia (Joanna Jarmołowicz). Julka usłyszy, jak była żona Pawła wyznaje mu miłość i postanowi zakończyć ich związek.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Paweł znajdzie list od Julki, w którym dziewczyna jednoznacznie go zostawia. Zduński postanowi porozmawiać z dziewczyną i pojedzie za nią do Janowa. Tam na jego drodze stanie brat Julki (Konrad Korkosiński), który wypędzi go z posesji. Później Pawła czeka spotkanie z mamą Julki (Małgorzata Bogdańska). Czy dojdzie do pojednania? A może to definitywny koniec ich związku?

Paweł nie chce ślubu! Co na to Julka? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×