"M jak miłość" odcinek 1416. Julka zostawi Pawła z powodu Katii? Była żona Zduńskiego znów jest w Polsce! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 1416. odcinku serialu "M jak miłość" nad związkiem Julki i Pawła zaczną zbierać się czarne chmury. Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1416. we wtorek, 29.01.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Wydawało się, że związek Julki (Joanna Kuberska) i Pawła (Rafał Mroczek) najgorsze momenty ma już za sobą. Zduński zakończył fikcyjne małżeństwo z Katią (Joanna Jarmołoiwcz), a Julka przedstawiła go nawet swojej rodzinie. Niestety, w 1416. odcinku serialu "M jak miłość" seria niefortunnych zdarzeń znów wywróci ich związek do góry nogami!

Julka w ciąży z Pawłem?! To będzie przełom w ich związku! Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Okaże się, że Katia wróciła do Polski i pracuje teraz dla Kaliny (Karolina Sawka). Powiedziała ojcu, że chce studiować w Warszawie, lecz prawdziwy powód jej przyjazdu jest zupełnie inny. Dziewczyna jest zakochana w Pawle i chce być jak najbliżej Zduńskiego! Gruzinka wyzna mu nawet miłość! Wszystko wskazuje też na to, że dziewczynie znów będzie groziło niebezpieczeństwo, ponieważ znacząco zmieni swój wygląd.

Bolesne rozstanie Ani i Marcina! Dziennikarka wybuchnie płaczem! Zobacz więcej

W 1416. odcinku serialu "M jak miłość" ich rozmowę podsłucha Julka. Gdy usłyszy wyznanie miłości, dziewczyna poczuje się niepotrzebna i postanowi opuścić Pawła i wrócić w rodzinne strony. Zduński znajdzie w mieszkaniu list pożegnalny, z którego dowie się, że dziewczyna go zostawiła. Mężczyzna od razu ruszy za nią, by móc jej wszystko wyjaśnić. Niestety, ojciec (Bogdan Kalus) dziewczyny nie pozwoli mu się z nią spotkać! Czy Paweł zdoła odzyskać Julkę? Co zrobi Katia? Aby się tego dowiedzieć, oglądajcie koniecznie nowe odcinki serialu "M jak miłość" w TVP2!

Filarski oświadczy się Sandrze! Prostytutka będzie macochą Kingi? [STRESZCZENIE ODCINKA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×