"M jak miłość" odcinek 1416. Kasia Dziurska jako znana blogerka! Zniszczy randkę Agaty i Macieja! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 1416. odcinku "M jak miłość" pojawi się znana z programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" Kasia Dziurska. Mistrzyni fitness wcieli się w znaną blogerkę w ciąży, która nieopatrznie wtargnie pomiędzy Agatę i Macieja. Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1416. we wtorek, 29.01.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Agata (Katarzyna Kwiatkowska) zaczęła nowe życie – uwalniając się od męża i bólu z przeszłości, a w Grabinie od razu wpadła w oko Maciejowi (Marcin Janos Krawczyk)! Czy odważny strażak podbije jej serce?

Mistrzyni fitness i finalistka "Tańca z gwiazdami" na planie serialu! Kogo zagra? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 1416. odcinku "M jak miłość" Jaracz postanowi zaprosić lekarkę na randkę i o poranku będzie czekał na wybrankę w lesie - pewien, że Rogowska wybierze się jak zwykle na jogging. Po wyścigu leśnymi ścieżkami – Maciek będzie u kresu sił, nie podda się i w końcu zaproponuje lekarce spotkanie. Rogowska odmówi, jednak Maciej się z tym nie pogodzi. I kilka godzin później zjawi się w przychodni – gotów na "drugą rundę". Strażak oznajmi głośno, że… został ciężko ranny. Agata parsknie w końcu śmiechem i powie "tak", le gdy jej adorator wyjdzie, na nowo zacznie mieć wątpliwości, z których zwierzy się w finale Marii (Małgorzata Pieńkowska). Bratowa pośle jej ciepły uśmiech i namówi Agatę, by ze spotkania – oraz flirtu - wcale nie rezygnowała. Kilka godzin później, gdy Rogowska zacznie szykować się na randkę, lekarkę dopadnie jednak pech.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Jedna z klientek siedliska – znana blogerka (w tej roli gościnnie Kasia Dziurska – popularna trenerka personalna i instruktorka fitness, widzom znana m.in. z programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami") – będzie nagrywać w Grabinie film z ćwiczeniami dla przyszłych mam. Nie myśląc o tym, że sama jest w zaawansowanej ciąży i powinna zachować ostrożność.

Zdjęcia w ogrodzie potrwają cały dzień, a w finale do Agaty przybiegnie Marzenka (Olga Szomańska) – błagając o ratunek.
- Pani Lena… Pokazywała ćwiczenia rozciągające i nagle… Jezu! Chyba zaczęła rodzić... Szybko! - Rogowska od razu zajmie się ciężarną i kolejne godziny spędzi właśnie z pacjentką. A gdy wróci w końcu do domu, wyzna bratowej, że randkę z Maciejem… zwyczajnie "przegapiła".
- Dzielny pan strażak pewnie się obraził. Nie zdążyłam nawet zadzwonić, wyjaśnić… Pewnie myśli, że go wystawiłam. Wysłał SMS-a i… zamilkł.
- To zadzwoń do niego, na co jeszcze czekasz?
- Za późno…

Tymczasem Maria postanowi szwagierce pomóc i... zamieni się w swatkę! Udając Agatę, Rogowska wyśle do Jaracza romantyczną wiadomość. A strażak już po kilku minutach zjawi się u Mostowiaków…

Julka w ciąży z Pawłem?! To będzie przełom w ich związku! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×