"M jak miłość" odcinek 1416. Marysia zeswata Agatę ze strażakiem! Co zrobi, by ich połączyć?

W 1416. odcinku "M jak miłość" strażak Maciek zechce zabrać Agatę na randkę. Niestety, nie wszystko pójdzie po jego myśli, więc do akcji wkroczy... Marysia! Co zrobi? Sprawdź co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1412. we wtorek, 15.01.2019 o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Nowy strażak w Grabinie, Maciek (Marcin Janos Krawczyk) od razu zwrócił uwagę na siostrę Artura (Robert Moskwa), Agatę (Katarzyna Kwiatkowska). Poznali się, kiedy mężczyźnie uciekł pies, a Maciek nabrał ochoty na bliższą znajomość z panią doktor...

Kisielowa opanuje Grabinę! Postanowi zostać sołtysem! Zobacz więcej

W 1416. odcinku "M jak miłość" strażak postara się znaleźć pretekst, by znów spotkać się z Agatą. Niestety, pomysł wspólnego joggingu nie wypali. Maciek się nie podda i zacznie namawiać lekarkę, by poszła z nim na kawę. Kobieta początkowo mu odmówi, ale Jaracz zjawi się u niej w przychodni i namówi na randkę.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Do spotkania jednak nie dojdzie, bo Agata będzie musiała niespodziewanie odebrać poród. Wieczorem, Maria (Małgorzata Pieńkowska) dowie się o miłosnych problemach szwagierki. Rogowska postanowi pomóc tej relacji. Dzięki jej interwencji para jeszcze tego samego dnia spędzi razem romantyczny wieczór! Czy będzie z tego coś poważnego? Aby się tego dowiedzieć, oglądaj "M jak miłość" w TVP2!

Julka zostawi Pawła z powodu Katii? Była żona Zduńskiego znów jest w Polsce! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×