"M jak miłość" odcinek 1417. Aneta jest w ciąży?! Co zrobi Olek? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1417. odcinku "M jak miłość Aneta powie Olkowi, że jest w ciąży! Kłamie czy mówi prawdę? Co zrobi Olek? Sprawdź co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1414. we wtorek, 22.01.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Aneta (Ilona Janyst) w końcu dowiedziała się o zdradzie Olka (Maurycy Popiel) z Agą (Ina Sobala). Tym razem, nie wpadła od razu w gniew i zaczęła spiskować przeciwko niewiernemu, jak zrobiłaby to kiedyś. Kobieta załamała się i miała myśli samobójcze!

Aneta dowie się o zdradzie Olka! Będzie chciała się zabić?!Zobacz więcej

W 1417. odcinku "M jak miłość" Kryńska wróci jednak do dawnych praktyk. Wszystko dlatego, że Olek postanowi ostatecznie skończyć ich związek, o czym poinformuje Agę. Okaże się, że napisał do byłej ukochanej maila. Gdy tylko Aneta go przeczyta, wścieknie się.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Umówi się z Olkiem w parku i wyzna mu, że może być w ciąży. Ten, znając jej zagrywki, nie uwierzy jej, więc ona efektownie zemdleje. Lekarz zaprowadzi ją do pokoju Agi, by dziewczyna doszła do siebie. Kryńska oczywiście wykorzysta okazję i pocałuje Olka, co zobaczy Aga.

Czy Aneta doprowadzi do rozstania Olka z Agą? Będzie się na nich mścić? Aby się tego dowiedzieć, oglądaj "M jak miłość" w TVP2!

Artur nie zostawi Izy i Marcina w spokoju! Znowu wynajmie płatnego mordercę!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×