"M jak miłość" odcinek 1417. Magda ma znowu kłopoty ze zdrowiem! Dlaczego ukryje to przed bliskimi? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 1417. odcinku "M jak miłość" Magda znowu będzie miała kłopoty z sercem. Zdecyduje się jednak nie mówić o tym ani Andrzejowi ani Zduńskim! Dlaczego? Sprawdź co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1417. poniedziałek, 4.02.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Ostatnio Magda (Anna Mucha) jest bardzo skupiona na tym, żeby zajść w ciąże. Tak bardzo, że nie zauważa, jak jej "przyjaciółka" - Anka (Weronika Rosati) - kradnie jej ukochanego! Okaże się jednak, że Marszałek ma znów problemy ze zdrowiem, co może wszystko zmienić...

Anka zaciągnie Andrzeja do hotelu! Budzyński zdradzi Magdę?Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W 1417. odcinku "M jak miłość" Magda zacznie bardzo źle się czuć. W końcu umówi się na wizytę u kardiologa, ale ukryje to przed Andrzejem (Krystian Wieczorek). Niestety, lekarz nie będzie miał dla niej najlepszych wieści - jej wyniki się pogorszyły i trzeba zwiększyć jej dawkę leków, co oznacza,że musi wstrzymać się ze staraniem o dziecko. Magda będzie załamana!

Później wybierze się na Deszczową, żeby przyjaciele załatwili jej alibi przed Budzyńskim. Poprosi Piotrka (Marcin Mroczek), żeby dla niej skłamał, a on od razu wyczuje, że coś jest nie tak.

- Gdyby dzwonił Andrzej powiedz mu proszę, że plany się zmieniły i pojechałam z Kingą do bistro.
- Magda, wiem, że to nie moja sprawa i nie powinienem pytać, ale wszystko w porządku?
- Tak, muszę tylko coś załatwić na mieście...

Czy Magda w końcu wyjawi im prawdę? Aby poznać dalsze losy Magdy, oglądaj koniecznie nowe odcinki serialu "M jak miłość" w TVP2!

Magda trafi do szpitala?! Kto będzie czuwał przy jej łóżku?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×