"M jak miłość" odcinek 1417. Marta i Łukasz znów w Polsce! Wojciechowski wpadnie w duże tarapaty! [CO SIĘ WYDARZY]

W 1417. odcinku "M jak miłość" Marta niespodziewanie wróci do kraju i wyzna Budzyńskiemu, że jej syn Łukasz został dilerem narkotyków! Sprawdź co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1417. w poniedziałek, 04.02.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Jakiś czas temu, do Polski przyjechała na chwilę Marta (Dominika Ostałowska). Córka Mostowiaków pojawiła się wtedy na ślubie Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa). Kobieta w rozmowie z bliskimi unikała tematu swojego syna Łukasza (Jakub Józefowicz), a teraz w końcu dowiemy się dlaczego.

Aneta jest w ciąży?! Co zrobi Olek?Zobacz więcej

W 1417. odcinku "M jak miłość" Marta znowu niespodziewanie zjawi się w Polsce. Od razu poprosi Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) o spotkanie, na którym wyjawi mu powody swojego powrotu. Okaże się, że to wszystko przez problemy Łukasza. Chłopak wpadł w złe towarzystwo i... został dilerem narkotyków!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Niedługo później Łukasz również wróci do kraju. Przyjdzie do mieszkania Andrzeja, ale zastanie w nim tylko Magdę (Anna Mucha) i Maćka (Franciszek Przanowski). Zacznie się im zwierzać. Opowie jak dobrze radził sobie w Kolumbii - skończył studia i pracował w zawodzie jako rehabilitant. Niestety, kiedy Marta ściągnęła go do Berlina, zaczęły się jego kłopoty ze znalezieniem pracy. Wtedy zaczął kombinować...

Czy powrót Łukasza zwiastuje problemy? Wojciechowski nadal będzie dilerem? Przekonamy się już wkrótce w nowych odcinkach "M jak miłość"!

Magda trafi do szpitala?! Kto będzie czuwał przy jej łóżku?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • stopnarkotykom (gość)

    Łukasz Wojciechowski dilerem narkotyków to niemożliwe? Nie wierzę syn pani sędzi a a wujek Tomek mąż ciotki Małgosi policjantem to powinien wiedzieć że to przestępstwo karalne a też powinien Łukasz wiedzieć że narkotyki szkodzą bo jego druga ciotka Marysia jest lekarką czy tam pielęgniarką.

    25.01.2019 14:36

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×