"M jak miłość" odcinek 1418. Budzyński wyzna Magdzie prawdę o romansie z Anką?! Jak zareaguje? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 1418. odcinku "M jak miłość" Andrzej w końcu zdobędzie się na odwagę i zechce wyznać Magdzie prawdę o swoim romansie z Anką. Sprawdź co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1418. we wtorek, 05.02.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Magda (Anna Mucha) cały czas tkwi w niewiedzy, że jej ukochany - Andrzej (Krystian Wieczorek) i jej dawna przyjaciółka Anka (Weronika Rosati) mieli kiedyś romans. Choć Budzyński wiele razy chciał powiedzieć jej prawdę i w dodatku Anka ciągle go szantażuje, to Marszałek dalej nic nie wie.

Justyna zniszczy związek Natalii i Franka? Przyzna się do romansu z Zarzyckim!Zobacz więcej

Wkrótce może się to zmienić, ponieważ w 1418. odcinku "M jak miłośc" Andrzej w końcu zdobędzie się na odwagę i postanowi wyznać Magdzie prawdę.

- To może nie jest najlepszy moment, ale muszę ci to w końcu powiedzieć. Chodzi... o pewną kobietę. Z którą byłem kiedyś związany… To przeszłość, dawno zamknięta sprawa!

Na początku Magda naprawdę się przerazi: - Czy ja ci wspominałam kiedyś, że mam problemy z sercem? Chcesz, żebym dostała zawału?! Po takim wstępie spodziewałam się najgorszego! Ale chwilę później Marszałek uzna, że skoro to przeszłość, to już ich nie dotyczy. Nie da ukochanemu wyznać jej prawdy o Ance.

- Przeszłość nie ma dla mnie żadnego znaczenia. Kimkolwiek jest ta kobieta... zakładam, że nie ma jej w twoim... w naszym życiu. I naprawdę nie chcę o niej rozmawiać…

Kiedy Magda w końcu dowie się o ich romansie? Aby się tego dowiedzieć, oglądaj "M jak miłość" w TVP2!

Magda trafi do szpitala?! Kto będzie czuwał przy jej łóżku?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×