"M jak miłość" odcinek 1418. Iza wprowadzi się do Marcina! Stworzą szczęśliwą rodzinę? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1418. odcinku "M jak miłość" Marcin zaproponuje Izie, żeby się do niego wprowadziła! W dodatku Szymek zacznie mówić do Lewińskiej "mamo"! Czy Marcin i Iza stworzą w końcu szczęśliwą rodzinę? Sprawdź co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1418. we wtorek, 05.02.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W najbliższych odcinkach "M jak miłość" nadejdzie w końcu szczęśliwy czas dla Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski). Para znowu zacznie być razem, Artur (Tomasz Ciachorowski) będzie w więzieniu, a Marcin zerwie z Anią (Maria Pawłowska). Sielankę będzie psuło tylko podejście Aleksandry (Małgorzata Pieczyńska) do związku syna.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Iza szorstko potraktowana przez „teściową”! Ukochana Marcina będzie załamana!Zobacz więcej

W 1418. odcinku "M jak miłość" Marcin poprosi Izę, by z nim zamieszkała. Chodakowski przekona ukochaną, że otoczy ją i Maję (Oliwia Kaczmarek) opieką. Lewińska w końcu zgodzi się. Wieczorem Marcin zaprosi rodziców na kolację. Wtedy Aleksandra zmieni swoje nastawienie do Izy. Obieca jej, że dostanie od niej kredyt zaufania.

Zaś później Szymek (Stanisław Szczypiński) zapyta Izę, czy może mówić do niej "mamo"! Czy Marcin i Iza stworzą w końcu szczęśliwą rodzinę? A może Artur znowu namiesza w ich życiu? Aby się tego dowiedzieć oglądaj "M jak miłość" w TVP2!

Artur nie zostawi Izy i Marcina w spokoju! Znowu wynajmie płatnego mordercę!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×